Acelya
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Acelya

ACELYANIN DÜNYASI DOSTLUGUN VE SEVGININ TEK SIMGESI

PortalPortal  AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Sigara #########

YazarMesaj
sitekurucusu
Admin
Admin
sitekurucusu

Koç
Yılan
Doğum tarihi : 01/04/65

Sigara ######### Empty
MesajKonu: Sigara #########   Sigara ######### Icon_minitimePerş. Ara. 04, 2008 6:28 pm

Anne ve babaları sigara içen çocuklarda hırıltılı solunumSigara ######### Smiliv alt solunum yolları enfeksiyonları ve astımSigara ######### Smiliv evlerinde sigara içilmeyen çocuklara göreSigara ######### Smiliv özellikle de hayatın ilk yılında çok daha fazla görülür.

Annenin sigara içmesiSigara ######### Smiliv yaşamın ilk yılında ortaya çıkan astım için bir risk faktörüdür. Bu riskSigara ######### Smiliv annenin alerjik bir hastalığı olması durumunda 4 kere daha fazla olmaktadır.

Gebelikleri süresince sigara içen annelerin bebeklerinin doğumdaki solunum fonksiyonlarının daha kötü olduğu saptanmıştır. Annesi sigara içen bebeklerin kordon kanında IgE düzeyleri yüksektir ve alerjik hastalık riski artmıştır. İki ayrı çalışmada daSigara ######### Smiliv günde 10 veya daha fazla sigara içilmesinin 12 yaşından önceki astım riskini 2Sigara ######### Smiliv5 kat artırdığı ve egzamalı çocukların sigara dumanına maruz kalmalarının astım riskini yükselttiği belirlenmiştir
https://acelya.forumakers.com

Sigara #########
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Sigara ve Gebelik