Acelya
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Acelya

ACELYANIN DÜNYASI DOSTLUGUN VE SEVGININ TEK SIMGESI

PortalPortal  AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Esprilerinizi yazmayı unutmayın!!!

YazarMesaj
sitekurucusu
Admin
Admin
sitekurucusu

Koç
Yılan
Doğum tarihi : 01/04/65

Esprilerinizi yazmayı unutmayın!!! Empty
MesajKonu: Esprilerinizi yazmayı unutmayın!!!   Esprilerinizi yazmayı unutmayın!!! Icon_minitimePerş. Ekim 01, 2009 5:50 pm

Esprilerinizi yazmayı unutmayın!!! 1)Temel koşu yolunda koşuyormuş, sahil yolunda sahil...

2) -A) Saat kaç? -B) 5i 20 geçio -A) Aferin aferin çalışmış da geçmiş...

3) -A) Saatin çalışıyomu? -B) Hayır ev hanımı...

4) -A) Sizin televizyon renklimi? -B) Evet -A) Ne renk..

5) -A) Saatin çalışıyomu -B) Hayır, durmuş -A) Bende dursun...

6) -A) Havuzdan çıkalım mı -B) Hayır arkadaş kalalım...

7) -A) Yeni çanta aldım çatla emiiii -B) Hayır çatlamam ben PH 5.5 kullanıyorum...

Cool -A) Bundan once kimse gözlerinin çok güzel olduğunu söylemiş miydi? -B) Evet -A) Yalan söylemiş.

9) -A) Don't forget to call me -B) No, i will bacak you...

10) What is this, this is my diz...

11) Boşlukta duran file ne denir? Fil in the blanks.

12) Burası leş gibi cacık kokuyo, üstüne yoğurt mu döktün...

13) Ben köpekleri uzaktan seviyorum. Kollarım çok uzun da ondan.

14) Hadi Tatilya'ya gidelim, hayır arabayla gidelim.

15) Sana bi geyik yaparım, parmaklarını yersin.

16) Sana bi kıllık yaparım, içine kıllarını koyarsın.

17) Titanik batmış, ciguli ölmemiş neden? çünkü tipi kayık mış...

18) Geçenlerde yolda boş geziyorduk, Arçelik dava açtı...

19) -Tolga: Cem Yılmaz'ın AKM ye yeni oyunu gelecekmiş, duydun mu? -Emre: 486 da çalışır mı?

20) -Görkem: Taksime gidiyorum, istediğin bir şey var mı?
Taksimetre...

21) -Osman) Takip ediliyoruz ahmet -Ahmet) Bizde onları takip edelim

22) Geçenlerde minibüs durdurdum, hala aynı yerde...

23) -Ali) Hadi güneşe gidelim -Ahmet) Ama güneş çok sıcak -Ali) Ozaman akşam gideriz...

24) Are you OK? or Durex.

25) -Güner: Karabiber, tuz, morardın sus... -Hüseyin: Karabiber, şeker, ne güzel bunlar!!!! (Hüseyin, tanıdığınız yanık sesli sanatçı. Onun espri düzeyi bu işte. Bi kafiye bile yapamıyo. Biz onu böyle kabul ettik...)

26) En arabalı ilimiz hangisidir? Kars

27) Basketbolda, en iyi zonu hangi şehir yapar? Tabi ki Trabzon diil. Zonguldak.

28) -Serdar: Olm yağmur yağıyor sağ şartları çok ağar. -Görkem: Yapma yaaaa... kaç kilo?

29) -Nermin: Müziğin sesini kapatın, mezarlığın yanından geçiyoruz. -Güner: Müzik ruhun gıdasıdır, burdada ruhlar var...

30) -Görkem: Saat kaç? Emre: Saat bu, nasıl kaçsın? -Güner: Kayış var, koluma sıkı sıkı bağlı... Kayış olmasa başımla beraber...

--Bikaç saniye sonra--

Emre: Lan olm... Geçerken arabaya deymeyin ıslak... Güner: Biraz önce soğuk espri yaptım, onun için buğlanmış, nem yapmış...

31) -Güven: Bilgisayarı güvenli kipte başlatçam... -Güner: Bende günerli kipte başlatiim o zaman...

32) Dünya yuvarlaktır, döner... Pilav üstü...

33) -A) Bana bi püre, üstüne et... -B) Bana da püre... Ama benimkinin üstüne etme...

34) Ben bu dağcılık işini zirvede bırakıyorum...

35) Güneş hala sıcak... Fazla uzağa gitmiş olamazlar...

36) Bu elmalar bize bişey mi anlatmaya çalışıyo Newton abi...

37) ÇOOOOOK UZUN YILLAR ÖNCE... (İnsanoğlunun, maymundan geldiğini söyleyen adam)

-Hayvanat bahçesine gittik, maymunlardan geliyoruz...

A) Duydunuz mu? maymundan geliyomuşuz...

B) Herkese yayalım maymundan geliyomuşuz...

C) İNSANOĞLU MAYMUNDAN GELİYOMUUUUUUUUUUŞ!!!

38) -Armstrong Aya gitmiş... -Vay satıcı, insan bizi de çağırır...

39) Türkiye Milli Maçından sonra: Siz beni koruyun... Ben bi sevinip gelicem...

40) -Hey dünyalı, biz dostuz... -Miaaaaaaaaaaaaaav

41) -A) Siz kimi kandırıyosunuz... -B) Şey... Kendimizi hocam...

42) Salak dünyalılar gene ufo yollamış... Onlar aşmış olayı zaten... Bide bizim teknolojimiz olsa...

43) -Canımm sıkıldı... -Gevşet ozaman...

44) -Doktor bey, alnımı ısırdım... -Nasıl ısırdın? -Çıktım sandalyeye ısırdım işte... (Ayberk)

45) -Kaçın, Rambo geliyoooo. -Gene tek başına ordusun diyip kazıklamışlar adamı... Şimdi musallat oldu... Herkes ölmüş taklidi yapsın gene... Hep aynı numara, hep aynı numara...

46) -Biliyo musun, Tarkan askerliğini yapmamış... -Bilsemde yapmamış, bilmesem de...

47) -A) Abi, ısırmaz dimi? -B) Evet ısırmaz... HARRRT

-A) AHHHHHH -B) Isırmaaaaz, gel oğlum Isırmaz... Bırak amcayı artık Isırmazcığım...

48) Ben kedilere tapıyorum... Satanistleri kesiyorum...

49) Geçenlerde bi taksi çevirdim, döne döne geliyo...

50) -A) Kuleeeee... Ben piloooot... Düşüyoruuuuuuuuuuuuz -B) Yanlış numara, burası Kız Kulesi...

51) -Uzaylılar geldi, kapıda bekliyolar anne!!! -Şimdi bunlar tanrı misafiri sayılıyo mudur acaba...

52) At yarışında, atların üstüne jokeylerin binmesi çok saçma... Maratonculara atlar biniyomu...

53) Gidiş dönüş bileti aldım... Geri dönmeyip kazıklayacağım onları...

54) -A) Seni o kek aradı... -B) Hangi kek? -A) OBEB OKEK

55) -Adamın birisi: Pardon bayım, yanınız boş mu acaba? -Adamın ikisi: Hayır Arçelik (Batu)

56) -A) Baba, vergimizi düzenli olarak ödüyomuyuz? -B) Tabi oğlum, hatta algilerimizi bile ödüyoruz -A) Böööö, iğrençsin baba... -B) Ne diyon sen, gel buraya bakim... (Batu)

57) -A) Hadi Ali, zil çaldı çıkalım artık... -B) Olmaz Zeynep, bence arkadaş kalalım... (Batu)

58) -A) Yeni cebime hazır kart aldım baaak!!! -B) Ay sen hazır mı alıyosun, ben evde yapıyorum... (Batu)

59) -A) Baba, hayvanat bahçesine gidelim mi? -B) Olm neden hayvan atmak için bahçeye gidicez ki? (Batu)

60) -A) Selin i tanıyan var mı? -B) Ben Selout u tanıyorum... (Batu
https://acelya.forumakers.com
sitekurucusu
Admin
Admin
sitekurucusu

Koç
Yılan

MesajKonu: Geri: Esprilerinizi yazmayı unutmayın!!!   Esprilerinizi yazmayı unutmayın!!! Icon_minitimePerş. Ekim 01, 2009 5:51 pm

Esprilerinizi yazmayı unutmayın!!! İŞTE BOMBA ESPRİLER
Geyik otesi)))

Soru: 4.murat neden intahar etmiş?
Cevap: İlk 3'e giremediği için

Evlenmeden olmaz Erhan !
O zaman evlenince ara beni...

Soru : Metroseksuel nedir?
Cevap : İ.enin yer altından gideni...

Soru : Otuz Laz denizci boğulmuşEsprilerinizi yazmayı unutmayın!!! Smilev neden ?
Cevap : Denizaltıları bozulunca ittirmeye kalkmışlar

Temel yeni bir ayakkabı almış ayakkabıcıda ilk bir hafta sıkabilir
demiş. Temelde ilk hafta giymemiş.

Soru: Medyum Memiş kaç kardeştir?
Cevap: Dört kardeştir.
1-Small Memiş
2-Medium Memiş
3-Large Memiş
4-Xlarge Memiş

Soru : Adamın biri havuzdan çıkmış Havluyla kurulanmaya çalışıyomuş
ama bir türlü kuruyamıyormuş.
Neden?

Cevap : Çünki adamın yaşgünüymüş

Soru : Bir adam OMO'yla yıkanmış ve maymuna dönüşmüş neden?
Cevap: Çünkü OMO'yla yıkanan herşey ilk günkü gibi olur.

Adam 7 gün boyunca nezle olmuş.
Sıkılmış bugün de petekle olayım demiş.

cem'in sana selamı var
hangi cem in
sivilcemin

edison elektirigi bulmamış olsaydı televizyonu mum ışıgında
seyrediyo olacaktık.

dogru söyleyeni dokuz köyden kovmuşlar o da gitmiş şehre yerleşmiş

Soru : Adamın biri hindistanda yürüyomuş.Kafasına BUDA heykeli
düşmüş
ne demiş? Cevap : -Başıma buda mı gelecekti?

Dün cd'ciden Marlon Brando'nun filmini istedimEsprilerinizi yazmayı unutmayın!!! SmilevBabayı verdiler

size astronomik bir teklif yapacağımEsprilerinizi yazmayı unutmayın!!! Smilev benimle uzaya çıkar mısınız?

Erkek = Hani biz boy abdesti alıyoz ya....
Kız = eeeeee
Erkek = Sizde girl abdesti mi alıyonuz? uahuahuh

olm sen suda batmazsın ha
Niyekine lan?
Olm suratın kayık be senin

Soru : hisbullahın kız kardesının adı nedır?
Cevap : herbullah

Soru : -Adamın biri bilgisayarın başında sabahlamışEsprilerinizi yazmayı unutmayın!!! Smilev sabah hasta
olmuş
niye? Cevap :Çünkü Windows açıkmış.

Sen hiç maydonozun arkasına saklanmış adam gordün mü?
Hayır!
Demek ki iyi saklanmış.

Soru : Bir çocuk hiç patik giymiyomuş neden
Cevap : çünkü anti-patikmiş

Ilk seferde kazamazsan, suçu amirlerine at, ikinci seferde kazamazsan hile yap, üçüncü seferde kazanamazsan vazgeç, salakligin alemi yok.

Sen hic sahanda yumurta yedin mi? Evet....Peki deplasmanda yedin mi?

Cok iyi halk oyunlari oynayan bir kazana ne deriz?...Iyi oynayan kazansin!..

Kendini mutlu hissediyorsan, bir yerde yine bir salaklik yaptin ve farkinda degilsin demektir

Dokuz parmaginda dokuz marifet var.Bir parmagiyla hep burnunu karistiriyor

Sayin abone... Aradiginiz istikamete dogru bütün hatlar doludur. Lütfen baska istikamete dogru telefon ediniz

Herkes saçiyla oynarken, o favorisiyle oynuyordu. O bir radiKEL

YAZILIDAN SIFIR ALDIM AMA ÖNEMLI OLAN KATILMAKTI....

Kadin hakki diye birsey olmaz. Hakki erkek ismi... :-)

Oglumun adini mafya koydum, artik bi mafya babasiyim!

Sık sık ameliyat olun, içiniz açilir

Iki tür insan vardir: "Iki tür insan vardir." diyenler ve demeyenler.

1959 yilinda içilen kahvelerin hatiri dolmustur, duyurulur!

Yasamaya ayri, yürütmeye ayri zaman mi ? Ben darbe kullaniyorum. Yikiyorum. Çikiyorum

Bilmemek ayip degil, Yeter ki çaktirma...

Size yapilmasini istemediginiz bir seyi baskasina yapin. Çok zevkli oluyor

Abi beni niye anlamiyon. Sende idrak yollari enfeksiyonu mu var?

Ölüm korkusu sürekli degil mezarda biten geçici bir duygu

Ayda 800 milyon kazanmak ister misiniz?... O zaman aya gidin

Son gülen sen olacaksin, çünkü geç anliyorsun

Eger turist sezonundaysak neden onlari avlayamiyoruz?

Bir seyleri hatirlayamama ihtimaliniz seye baglidir, seye, hmmmm, kahretsin

Bu tüp bebek hatali; Hep gaz kaçiriyor

Bir fil elektrik direginden daha yüksege ziplayabilir mi? Elektrik diregi ziplayamaz ki!..

Selam, ben Aydan Sener - Hadi yaa... Ben de Dünyadan HACI OSMAN DÖNGELOĞLU Esprilerinizi yazmayı unutmayın!!! Biggrin

Temel, Fransa'ya gitmis. Tabelada Fransa yaziyomus!! Oda "AAA! Burayi da mi Sabanci aldi.. Demiş

Adamin biri birgün eczaneye sinek ilaci almaya gitmis ve eczaci ona "Sineginizin nesi var acaba?" demis.

Iki adam muhabbet yapiyormus. Ne muhabbeti demisler, geyik muhabbeti demisler. Ne geyigi demisler, Ren geyigi demisler. Ne reni demisler, el fRENi demisler. Ne eli demisler, hanimeli demisler. Ne hanimi demisler, ev hanimi demisler. Ne evi demisler, dag evi demisler. Ne dagi demisler, Agri Dagi demisler. Ne agrisi demisler, bas agrisi demisler. Ne basi demisler, kusbasi demisler. Ne kusu demisler, muhabbet kusu demisler. Ne muhabbeti demisler GEYIK muhabbeti demisler. Ne geyigi demisler..

Eger dünya delikanli olsaydi yuvarlak olmazdi

Gençligim aci veriyordu ameliyatla aldirdim

Ey yükselen yeni nesil... in ulan asagi
sitekurucusu
Admin
Admin
sitekurucusu

Koç
Yılan

MesajKonu: Geri: Esprilerinizi yazmayı unutmayın!!!   Esprilerinizi yazmayı unutmayın!!! Icon_minitimePerş. Ekim 01, 2009 5:52 pm

OKUMANIZ İSTENEN BU İSİMLER BAZILARI PİŞMANLIK YASASIYLA HAPİSTEN ÇIKAN, SONRA ŞEMDİNLİ SENARYOSU KAHRAMANI, ŞİMDİDE MECLİSTE ŞEREFSİZ - PKK CANİLERİNCE, 24 O5 1993 ÜZERLERİNE - 1570 KELEŞ MERMİSİYLE - KATLEDİLEN (HER BİRİNE ORTALAMA 50 MERMİ) 33 SİLAHSIZ 20 YAŞLARINDA GENCECİK VATAN EVLATLARININ AD VE SOYADLARIDIR.
İbrahim ERTEN (Konya)
Mustafa YILMAZ (Konya)
Erkan KAÇAN(Konya)
Mevlüt ÖZKAN (Konya)
Hilmi ŞAHİN (Konya)
Ali ARAR (Konya)
İlyas UYAR(Konya)
Hüseyin ÇELİK (Denizli)
Ahmet APAK (Denizli)
Ercan ÇOBANOĞLU (Denizli)
Mustafa KOÇANOĞLU (Denizli)
Baki UMUTLU (Denizli)
Şeref TAY (Denizli)
Mehmet ÖZTÜRK (Denizli)
Hasan GÜLTUTAN (Hatay)
Mehmet TURA (Adana)
Şenol CANSIZ (Samsun)
Cavit YAMAN (Samsun)
Nihat ODABAŞI (Kastamonu)
Ramazan AKKAYA (Kastamonu)
Uğur BOZACI (İstanbul)
Ünal KALAFAT (İstanbul)
Ahmet ARAN (Manisa)
Haydar ASLAN (Trabzon)
Murat ELİBOL (Çanakkale)
Aydın KUZEY (Çanakkale)
Adem ZONGUR (Kırıkkale)
Musa SARIGÖZ (Osmaniye)
Murat MENTEŞ (Bolu)
Hikmet ÖZDEMİR (Malatya)
Abdullah KARA (Antalya)
Birol İrfan ASKAR (Afyonkarahisar)
Selahattin AYSAN (Isparta)

33 KİŞİNİN İSMİNİ OKUDUNUZ
BİZİM GÜVENİMİZ İÇİN HAYATLARINI ESİRGEMEYEN NAMUSUMUZ BEKÇİLERİ GENCECİK ÜMİTLER İÇİN 14 YIL ARADAN SONRA KATLEDİLDİKLERİ YERE NİHAYET BİR ANIT DİKİLMİŞTİR.
ACI DEĞİLMİ 14 YIL SONRA, HEMDE BABASI MEÇHUL ŞEREFSİZ KATİL PKK İTLERİ MECLİSTE DOKUNULMAZ OLARAK SEÇİLİRKEN..…
YOLU BİNGÖL'E DÜŞENLERİN BU ANITA UĞRAMALARI DİLEĞİYLE..
UNUTULMAK NE KADAR ACIYSA - HATIRLANMAK O KADAR GÜZELDİR, AĞZI SADECE SONRA TUTMAYACAĞI VAADTLERE LAF EDER SOYSUZ KOKUŞMUŞ POLİTİKACILAR YERİNE BİZLER İÇİN CANLARTINI FEDA ETMİŞ, BABASI MEÇHUL ŞEREFSİZ PKK TARAFINDAN KATLEDİLEN NAMUS BEKÇİLERİMİZ ANISINA
sitekurucusu
Admin
Admin
sitekurucusu

Koç
Yılan

MesajKonu: Geri: Esprilerinizi yazmayı unutmayın!!!   Esprilerinizi yazmayı unutmayın!!! Icon_minitimePerş. Ekim 01, 2009 5:53 pm

İsimleri Unutmayın EVET 33 - BU RAKAMI ÖMRÜNÜZÜN SONUNA KADAR UNUTMAMANIZ DİLEĞİYLE.
AŞAĞIDA YAZILANLARI KENDİNİZİ O TARİHTE O ASKERLERİMİZİN YERİNE KOYARAK OKUMANIZ RİCA EDİLİR

YER: Elazığ-Bingöl Karayolu Bilaloğlu Mevkii - YIL: 24 MAYIS 1993
33 vatan evladının şehit olduğu 12 yıl önceki katliamdan sağ kurtulan üç asker, yaşadıklarını anlattı.
Malatya'dan iki sivil midibüse biniyorlar. Hepsi sivil giysili, üniforma ve postalları çantalarında.

Hiçbirinde silah yok, kendilerine refakat eden tek bir askeri personel de.

Saat 18.00. Bingöl'e 10 kilometre var.

Dağlık, dar bir yol. Birden silah sesleri yankılanıyor.

İlk virajı geçtiklerinde, 50 PKK'lının karşı yönden gelen Bingöl Tur'a ait bir otobüsü durdurup, çoğunluğu terhis olmuş ya da dağıtıma giden sivil erlerden oluşan 50 yolcu yu esir aldığını görüyorlar. Şoföre bağırırlar; 'Geri dön!' Şoför oralı olmaz. Zaten 4 saatlik yolda 3 mola vermiş... Otobüsün kapısını, 'Orada ben yoktum' diyen Şemdin Sakık , o zamanki adıyla 'Parmaksız Zeki' açıyor.
OSMAN PARTAL ANLATIYOR
Trabzonluyum. İki midibüsteki toplam 50 askerden biriydim. Van-Özalp'taki birliğime gidiyordum. Yol boyunca gereksiz molalar veren şoför bir ara lastik patladığını söyleyip durdu.

Lastiğin patlamadığını, krikoya dokunmadığını gördüm. Aksın altına girdiğinde birileriyle konuşma yaptığını duydum. Galiba telsizle konuşuyordu.

Şemdin Sakık
,

'Eylem planlanırken buradan askerlerin geleceğini bilmiyorduk'

diyor. Yalan söylüyor. Çünkü ilk otobüsün en ön koltuğunda oturuyordum. Yolumuzu kestiklerinde şoförün kapısını bizzat Sakık açtı.

Toprak rengi üniforması vardı üzerinde, aynı renk kasketi ters takmıştı. Omzundaki tüfeğin namlusu yere bakıyordu. Şoföre, diğer otobüsün nerede olduğunu sordu.

'Arkada, geliyor'

cevabını aldı. İki dakika sonra diğer otobüs düştü pusuya. Yani bizi bekliyorlardı.
DOĞULU - BATILI DİYE AYIRDILAR
Geceyarısına kadar teröristlerle yürüdük. Mola verildiğinde niçin kaçırdıklarını, amaçlarını sorduk.

'TC ateşkes ilan edince, iki gün içinde sizi serbest bırakacağız'

dediler. Saat 01.00 sularıydı.

Sakık'ın talimatıyla tek sıra olduk.

Şemdin Sakık nereli olduğumuzu sorup, Doğulu - Batılı diye bizi iki gruba ayırdı.

Sakık , doğulu olmayan benim de içinde olduğum 34 kişinin eğitim kampına götürülmesini söyledi.

Dağda koşar adım yürümeye başladık. Bize eşlik eden teröristler sürekli değişiyordu.

Toplam 300 kişiydiler. Bir köye gittik. Kapısını çaldıkları evlerden başka teröristler çıkıp gruba katıldı. Kimi terörist evlere gidip istirahat etti. Bir ahıra soktular bizi öldürmek için.

Sonra vazgeçtiler.

Tekrar yürümeye başladık. Sabahı göremeyeceğimi düşünüyordum. Yıldızlara son kez bakıp annemi, babamı, köyümü düşündüm. Bir ırmaktan geçerken su içtik. Dağ yoluna çıktık. Davranışları sertleşti. Durdurdular. Saat 03.00 sıralarıydı. Yolun kenarına dizilmemizi istediler. Kolkola girip sıklaşmamızı istediler. Yanımdaki arkadaşıma

'Devrem bizi vuracaklar'

Dedim.
Alıntı.

Esprilerinizi yazmayı unutmayın!!!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-