Acelya
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Acelya

ACELYANIN DÜNYASI DOSTLUGUN VE SEVGININ TEK SIMGESI

PortalPortal  AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Ercan Demirel Elveda Deme Bana (Albüm Tanıtımı)

YazarMesaj
sitekurucusu
Admin
Admin
sitekurucusu

Koç
Yılan
Doğum tarihi : 01/04/65

Ercan Demirel Elveda Deme Bana (Albüm Tanıtımı) Empty
MesajKonu: Ercan Demirel Elveda Deme Bana (Albüm Tanıtımı)   Ercan Demirel Elveda Deme Bana (Albüm Tanıtımı) Icon_minitimePaz Ekim 04, 2009 2:48 pm

Ercan Demirel Elveda Deme Bana (Albüm Tanıtımı) Ercan-demirel-elveda-deme-bana-2009-orjinal-full-album-300x297

"Elveda Deme Bana" adlı şarkısı ve klibiyle kısa zamanda kendine büyük bir hayran kitlesi yaratmayı başaran genç şarkıcı Ercan Demirel, Avrupa Müzik markasıyla çıkan ilk albümü ile fırtına gibi esmeye hazırlanıyor.

Ercan, ilk albümündeki şarkılarda adeta tek kişilik bir orkestra gibi çalıştı. Gitar, bağlama, bateri, org ile piyano çalabilen ve şarkılarını titizlikle seçen genç şarkıcı pop-fantezi türündeki albümü için çok iddialı.

Genç şarkıcının "Elveda Deme Bana" adlı çıkış şarkısı, Youtube'da 1.460.000 kere izlendi. "Seviyorum Anla" adlı şarkısı ise 1 sene içinde tam 1 milyon kere tıklanarak daha albüm çıkmadan inanılmaz bir dinlenme oranına ulaştı.

24 yaşındaki genç şarkıcının ilk albümündeki şarkıların bütün söz, müzik ve besteleri kendisine ait. Ayrıca eserlerin aranjesi, mix'i ve düzenlemesi de Ercan Demirel imzası taşıyor.

atv'de yayınlanan "Adanalı" dizisinde de “"Elveda Deme Bana" şarkısıyla yer alan Ercan, radyolardan da büyük ilgi gördü. "Elveda Deme Bana" ulusal yayın yapan radyolar başta olmak üzere birçok radyo kanalında en çok istek alan şarkıların başında geliyor.

Şu anda Almanya'da müzik bilimi eğitimi alan Ercan Demirel, 2007 yılında Frankfurt’ta düzenlenen şarkı yarışmasında da birinci oldu.
https://acelya.forumakers.com

Ercan Demirel Elveda Deme Bana (Albüm Tanıtımı)
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-