Acelya
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Acelya

ACELYANIN DÜNYASI DOSTLUGUN VE SEVGININ TEK SIMGESI

PortalPortal  AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Bengü-İki Melek[Albüm Tanıtım]

YazarMesaj
sitekurucusu
Admin
Admin
sitekurucusu

Koç
Yılan
Doğum tarihi : 01/04/65

Bengü-İki Melek[Albüm Tanıtım] Empty
MesajKonu: Bengü-İki Melek[Albüm Tanıtım]   Bengü-İki Melek[Albüm Tanıtım] Icon_minitimePaz Ekim 04, 2009 2:53 pm

Albüm Tanıtımları icinde Bengü-İki Melek[Albüm Tanıtım] konusu , Bengü kendinden bir adet daha klonlamış olarak 'İki Melek' albümüyle sevenlerinin karşısına çıkıyıor. 2008 yazında çıkardığı Gezegen albümü ile büyük başarı yakalayan Bengü boş durmadı ve 2009 yazına da bomba …

Bengü kendinden bir adet daha klonlamış olarak 'İki Melek' albümüyle sevenlerinin karşısına çıkıyıor.

2008 yazında çıkardığı Gezegen albümü ile büyük başarı yakalayan Bengü boş durmadı ve 2009 yazına da bomba gibi bir albümle dönüş yaptı. Serdar Ortaç imzalı ”Gezegen” şarkısıyla sevgilisini uzaya yollayarak tek başına kalan Bengü bu yalnızlığında kendisinden bir ben daha üreterek yeni albümüne kapak oldu.

Bengü-İki Melek[Albüm Tanıtım] Bengu

Albüm fotoğraflarını Mehmet Turgut’a çektiren Bengü’nün yeni albümü ‘İki Melek’ , 29 Haziran 2009’da müzik marketlerdeki yerini alacak...

Albüme ismini veren şarkının söz ve müziği ”Gezegen”de de olduğu gibi yine Serdar Ortaç’a ait. Bunun dışında Yalın da ‘Özetle Ben Aşığım’ şarkısıyla Bengü’ye tam destek veriyor. Serdar Ortaç ve Yalın’dan aldığı şarkılarda onlarla düetler de yapan Bengü, Şehrazat ve Şinan Akçıl’ın da en güzel bestelerinden alarak albümüne koydu.
https://acelya.forumakers.com

1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» BIR ADAM VE MELEK
» MeLeK GiFLeRi