Acelya
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Acelya

ACELYANIN DÜNYASI DOSTLUGUN VE SEVGININ TEK SIMGESI

PortalPortal  AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

komik Afacan Fıkraları

YazarMesaj
sitekurucusu
Admin
Admin
sitekurucusu

Koç
Yılan
Doğum tarihi : 01/04/65

komik Afacan Fıkraları Empty
MesajKonu: komik Afacan Fıkraları   komik Afacan Fıkraları Icon_minitimeÇarş. Mart 26, 2008 5:23 pm

AYSE BALKONDA

Kari-koca tatil gunu evde televizyon seyretmekten SIKILMIS, yatak odasina gecmeye karar vermisler.... Ama ne mumkun.....7 yasindaki oglan evde.....

Oglum, hadi biraz sokaga cik, gez, oyna! Ihhhhh. Israr faydasiz. Afacanin sokakta gozu yok.

- Oyleyse, diyor baba, annenle ben odamiza gecelim, sen de balkona. Etrafta neler olup bitiyor, yuksek sesle bize rapor et !

Oglan biraz miziklanmakla birlikte caresiz balkona geciyor. Bizimkiler de yataga.

Ve afacan canli yayina basliyor:

- Su an bizim sitenin otoparkina yabanci bir arac park etti. Simdi de Aygaz arabasi sokaga giris yapti. Yasli bir kadin markete giriyor......

Kisa bir sessizlik...Ve rapora devam:

- Yan komsumuz Ahmet Bey amcayla karisi Necla teyze yatak odasinda sevisiyorlar. Yataktakiler sok vaziyette.

Baba sesleniyor:

- Oglum, nereden cikardin simdi bunu ?

- Hicc. Kucuk kizlari Ayse balkonda dikiliyor da.

--------------------------------------------------------------------------------------------

Bakıcı

Küçük afacan, mutfakta yemek pisiren annesinin yanina kostu:

- Anne, anne bakicim yataginda yabanci bir adamla yatiyor. Hem de çirilçiplak.

Deme oglum, feci bir sey bu!

----------------------------------------------------------------------------------------------

Zamane Çocuklari

Küçük afacan elinde bir kutu sekerle parka gitmis, bir banka oturmus, etrafa bakinirken sekerleri ardarda agzina atiyomus.. yanindaki bankta oturan yasli adam çocuga bakmis bakmis ve...

"evladim.."demis.. "seker güzeldir ama çok yemek zararlidir... hem dislerin çürür, hem yüzünde sivilce çikar, hem de sismanlarsin..."

Çocuk bunun üzerine adama dönmüs:

"Benim dedem 107 yasina kadar yasadi..."

Adam "Yaa.." demis... "Yani deden de mi çok seker yerdi?"

" Hayir, herseye burnunu sokmazdi

---------------------------------------------------------------------------------------------------

TANRI NEREDE

Mahallenin iki afacan kardesi tüm mahalleliyi biktirmis. Sürekli ana-babalarina sikayet geliyor mahalleliden. Kirilan camlarin, kuyruguna teneke baglanan kedilerin,lastigi indirilen arabalarin sorumlusu hep afacan kardesler.

Ana-babasi usanip bu durumdan kilisenin papazina anlatirlar durumu ve yardim isterler. Papaz "gönderin çocuklari konusayim" der.

Çocuklari gönderirler. Papaz önce büyük oglani çagirir. "Söyle bakiim evladim,Tanri nerede?". Çocuk susar. Papaz tekrar sorar:"evladim söylesene Tanrimiz nerede?". Çocuk susmaya devam eder. Papaz israrla sormaya devam eder, çocuk susmaya.. Sinirlenir Papaz,"konussana be çocuk nerde Tanri?".

Çocuk aniden firlar,kiliseden kosarak kaçiyorken seslenir kardesine "kaçalim çabuk!". Eve giderler,odalarina çikip kapiyi iyice kapatirlar,küçük oglan sorar büyügüne "neden kaçiyoruz?" Büyük yanitlar:

"iste simdi hapi yuttuk, Tanri kaybolmus bizden biliyorlar

Çocuk kahkahayi basti: - Kandirdim seni anne. O adam yabaci degil, babam!
https://acelya.forumakers.com
Misafir
Misafir

komik Afacan Fıkraları Empty
MesajKonu: Geri: komik Afacan Fıkraları   komik Afacan Fıkraları Icon_minitimeSalı Eyl. 09, 2008 1:44 pm

Laughing Laughing Ellerine Yüreyine Saglik

komik Afacan Fıkraları
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-