Acelya
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Acelya

ACELYANIN DÜNYASI DOSTLUGUN VE SEVGININ TEK SIMGESI

PortalPortal  AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Birgün iki deli hastanenin havuzunun

YazarMesaj
sitekurucusu
Admin
Admin
sitekurucusu

Koç
Yılan
Doğum tarihi : 01/04/65

Birgün iki deli hastanenin havuzunun Empty
MesajKonu: Birgün iki deli hastanenin havuzunun   Birgün iki deli hastanenin havuzunun Icon_minitimeÇarş. Mart 26, 2008 5:54 pm

Sapan

bir gün deli hastahanesinde bir deli köşede sapanıyla oynuyomuş

deli baş hekimi görmüş ve yanına çağırmış başhekime:

-ben burdan çıkmak istiyorum demiş.

başhekimde:

- "burdan çıkıp ne yapacaksın?" demiş.

- "evlenicem"

- "sonra"

- "düğündensonra karımı gerdek odasına çekicem"

-"eeee"

deli utanarak:

-"sütyenini çıkarıcam"

-"eeee"

- "külodunu çıkaracam"

- "sonra"

-külodun lastiğini çıkarıp sapan yapıcam...

Deli misin?

Deli adamın biri bir gün balkondan aşağı olta sarkıtmış yoldan geçen biriyse adama sormuş:

-"Kaç balık tuttun" demiş. Deli ise adama:

-"Delimisin be adam burada balık ne arar"

yapıştım

Bir gün bir bilim adami yilbasi nedeniyle hastaneleri gezip akillanan delileri salmaya karar vermis. Bir sürü hastaneyi gezmis fakat hic akillandigina kanaat getirilen deliye rastlamamis.

En sonunda bir hastaneye gitmis birde bakmis ki bütün deliler zipliyor hemen onlarla ilgilenen doktorlara sormus:

-"Bunlar neden böyle zipliyorlar?"

-"Bunlar kendilerini misir patlagi zannediyorlar." demis

Birde bakmislar ki bir tanesi ziplamadan yatagin üzerinde sabit bir sekilde duruyormus. Hemen ona yaklasarak sormus.

-"Sen neden ziplamiyorsun?"

-"Ben tavaya yapistim..."

En iyi arkadaş

Bir genç kızın hatıra defterinden:

15 OCAK: "Bugün yolda giderken bir delikanlı beni arabasına aldı. Sarkıntılık etmek isteyince arabadan hemen indim. En iyi iki arkadaşım, iki bacağım sayesinde yürüdüm ve eve geldim."

25 MART: "Bugün bindiğim arabadaki genç adam beni yemeğe davet edince derhal arabadan atladım. En iyi iki arkadaşım, iki bacağım sayesinde yürüdüm ve eve geldim."

29 NİSAN: "Bugün restaurantta yemek yerken arabasıyla beni eve bırakmayı öneren bir delikanlı ile çıktım. O da sonra bana elle dokunmaya başlayınca indim. En iyi iki arkadaşım, iki bacağım sayesinde yürüdüm ve eve geldim."

30 HAZİRAN: "Bu gece evlendim. En iyi iki arkadaşım arasına kara kedi girdi."

++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Kıllı imam

Kıllı imam cemaate köydeki huyu bozuk 3 genci köyden atalım der. köylülerde hasan mehmet ve aliyi köyden kovarlar. köyün çıkışındaki köprüde duran gençler gitmeden köprüden geçen ilk kişiyi mikelim demişler. bir müdded sonra imam köprüye yaklaşmış. gençlerin tüm israrlarına rağmen imam olurmu öyle şey tövbe tövbeeeee. hasan ve ali başlarlar imamı tutmaya. mehmet işe koyulur ama kıllı imamın deligini bulmaz. ali ve hasan acele acele der ama nafile delik kıldan görünmüyo. en sonunda ali

- "batır bıçağı delik aç" der. imam can havliyle

- "ha ha ha durun iyi bakın ha oralardadır delik da.."

100 duvar

İki deli yüz duvarı olan hastahaneden kaçmaya karar vermişler 99 duvarı aşmışlar.Biri sormuş :

-Yoruldun mu?

Öteki :

-Evet, demiş.

99 duvarı aşıp geri hastahaneye dönmüşler.

Atmışsekiz

temel bir gün bir uçurumun ucunda atmışsekiz atmışsekiz atmışsekiz diye sayıklıyormuşş temeli gören vatandaşlar halla halla bu adam deli galiba demişler aldırış etmemişler.

bir adam temelin bu hareketini dikkatlice izlemişş 1 gün geçmiş temel hala atmışsekiz atmışsekiz atmışsekiz diye sayıklıyormuş

ikinci gün adam tekrar temele bakmışş temel hala atmışsekiz atmışsekizz ... yok demiş adam böyle olomayacak adamı merak sarmışşş niye böyle yapıyoo bu adam diyee dayanamamışş temelin yanına gitmiş

ve temel sonra atmışdokuz atmışdokuzz atmışdokuzzzzz.... Smile

++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

jinekolog

çok başarılı bir tıp öğrencisi okulunu bitirip jinekolog dr. olmuş fakat okuldan sonra kendine bir iş bulamamış iş bulamayacağını anladıktan sonra eniştesinin yanında boyacılık yapmaya karar vermiş.

ilk işinde eniştesi onu usta başıyla tanıştırıp işi öğretmesini tembihlemiş vede oradan ayrılmış akşam vakti enişte iş yerine geldiğinde usta başına dr. olan kayın biraderinin nasıl çalıştığını sormuş.

Usta da övgüyle ben böyle boyacı ustası görmedim demiş adam şaşırarak neden demiş usta da büyük bir hayranlıkla adama dönüp bir günde iki oda bir salon ve holu tek başına boyadığını söylemiş adamda ne var bunda demiş

usta hemen atılmış kolaysa sende anahtar deliğinden bütün bunları boyada görelim demiş.

+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Yenge yok mu?

Cobanin biri babasi ile birlikte cok uzun yillardan beri her seyden uzak, hic bir seyden habersiz yasiyormus. Bir gun coban ergenlik cagina gelince aleti kalkmis. Hicbir seyden haberi olmadigi icin hemen babasina kosmus

-"Baba baba suna bir baksana birseyler oldu, odun gibi sertlesti" demis.

Babasida oyle seyleri unutali cok oldugu icin;

-"Valla ben bilemiyecegim sen istersen kasabaya in doktora bir goster" demis.

Ve coban kasabanin yolunu tutmus. Doktor soyle bir baktiktan sonra:

-"Senin isin kolay" deyip bir odunla aletin kafasina bir tane oturtmus ,cobanin cani cok yanmis ama alette inmis. Aradan gunler gecmis alet tekrar kalmis, coban tekrar kasabaya inmis, odunu tekrar alete yemis, tekrar daga cikmis. Sonra tekrar alet kalmis, coban tekrar kasabaya inmis fakat bu sefer kapiyi doktorun karisi acmis :

-"Hayirdir delikanli derdin ne" demis çobana.

Çoban da boyle boyle diye anlatmis. Kadin

-"Gel seni ben iyi ederim" diyerek cobana iyi bir muamele cekmis. Coban da mest bir sekilde daga geri donmus. Aradan gunler gecmis alet tekrar kalmis, coban tekrar buyuk bir hevesle kasabaya inmis,kapiyi calmis ama kapiyi doktor acmis.

Çoban doktora :

-"Doktor bey yenge yok mu?" demis.

Doktorda sinirli bir sekilde :

-""Ne yapacaksin yengeyi?" demis.

Çoban da :

-"Tamam da yenge hem canimi yakmiyor, hem de icinin pisligini de aliyor."

extacy

Bir tavsan ormanda kosarken , esrar saran bir zürafa görür. Ona :

- Dostum Zürafa , içme bunu, sagligina zararli, kosalim form tutalim

der ve baslar bunlar kosmaya.

Biraz sonra kokain çekmeye hazirlanan bir fil görürler ve

- Fil arkadasim , kokaini birak , gel bizimle kos beraber form tutalim,

diyerek ikna eder.

Biraz kostuktan sonra kendine eroin enjekte etmeye hazirlanan aslani görürler.

- Sevgili aslan kardes , batirma kendine bunu , gel bizimle kos sana da iyi gelir, der ve aslan yaklasir tavsana ve yumrugunu indirir tavsanin suratina.

+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Digerleri saskin

- Niye yaptin bunu , iyiligimizi istiyordu.

- Bu salak her extacy aldiginda ormanda deli gibi kosturuyor bizi....
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Çang Çing Çong

Adamin birinin japonyaya yolu dusuyo. İsini hallediyo gece oluyo diyo ki hadi geldik ta buralara bi capkinlik yapalim diyo...

iste resepsiyona bildiriyo durumu... hemen aninda cook enfes ilik gibi bi gey$a geliyo... tIk tIk tIk...basliyolar...kadin bi ara cangcingcong diye baariyo...adam da dusunuyo

-"ulan kariyi acayip yaptim" kendiyle gurur duyuyo... Ertesi gecede durum ayni. Yine baska bi gey$a yine tIk tIk tIk. fakat bu geysada ayni bir ara yine cangcingcong diye baariyo...

adam yine mukemmel hallettim diyo. Neyse amcamiz ertesi gun golf sahasina gidiyo..

bi arkadasi cagirmis. Arkadasi diyo ki gel beraeber oynayalim. Adam diyo ki ben hic anlamam. Gel gel ogrenirsin diyor. Basliyolar adam bizimkine acikliyo...

-"Bak su topa vur ve su delige atmaya calis"

adam bi vuruyo. Tesaduf ya tak diye top delige giriyo...Orda bulunan butun seyirciler cangcingcong diye baariyo. Adam diyor:

-"ben anlamam. Ne demek istediler cangcingcong diye ?"

Adam da bizimkinin suratinabakiyo ve

"Yanlis delik" diyo..
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Kahve

köyün birinde bir deli kahveye girer ve der:

- "bu kavedekilerin yarısı delidir"der.herkes buna sinirlenir ve çabuk sözünü geri almasını isterler.deli:

- "tamam.o zaman bu kahvedekilerin yarısı akıllıdır"der
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Şapka

alsan ile tilkinin bir gün ormanda canları sıkılmış. napalım nedelim derken tavşanı görmüşler. çağırmışlar yanına. kafasına şapkayı geçirmişler. fakat tavşanın uzun kulakları yüzünden şapka kafa da durmuyomuş.

- senin niye şapkan yok diyerek başlamışlar tavşanı dövmeye.

artık hergün dövüyolarmış tavşanı. günlerden bir gün tilkinin canı sıkılmış. dönmüş aslana.

- aslan kardeş biz bu tavşanı dövüyoruz ama artık anlamaya başladı. benim bi fikrim var. çağıralım onu sigara isteyelim demmiş. filtreli alırsa niye filtresiz aldın diye, filtreli alırsa niye filtresiz aldın diye döveriz demiş.

çağırmışlar tavşanı tavşan korkarak gelmiş. korkma demişler seni dövmicez. bakkaldan bize sigara al demişler. tavşanda

- filtreli mi olsun filtresizmi diye sorunca.

aslanla tilki başlamış vurmaya

- SENİN NİYE ŞAPKAN YOK...
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Beton gibi

Delinin biri Doktora gider. Doktor adamı tepeden tırnağa kontrol ettikten sonra teşhisini bir bir sıralar:

"Karnında su toplanıyor. Adelelerinde kireçlenme var. Böbreklerinde kum var. Kanında da demir fazla..."

Deli çok şaşırarak: "hastiiirrr! işe bak. Yahu doktor ben beton gibiyim
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

trafik polisi

deli bir trafik polisi önüne gelen herkese ceza kesmektedir. Üstelik sudan sebeplerden. Bigün bu deli bisiklete binen rahibin yanına gider

T.P:

durbakalım senin dingil nie oynuyo alsana 100$ ceza.bak bak bak bunun firenleride sağlam değil al 100$ daha öde bakalım bunları.

rahip:

dur bakalım ahbap sen kime ceza yazıyosun benim sağ kolumda isa

sol kolumda meryem var noluyo haaa.

T.P.:wayy orospu çocukları demek bisiklete üç kişi biniyosunuz...

++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Kırmızı Otobüs

Bir gün doktorlar delileri test etmek istiyorlarmış ve kim akıllandıysa, onu bırakacaklarmış. Duvara kocaman bir resim asmışlar. Resim kırmızı otobüs resmiymiş. Doktarlar delilere "Atlayın otobüse" demişler. ve deliler resime doğru yürüyüp girmeye çalışmışlar. Bir deli arkada dikilmiş. Doktorlar "Bu neden otobüse girmiyor" diye. Deli cevaplamış:

-Biletim yoktu...

+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Eski gazeteler

Başhekim, akıl hastanesinin bahçesinde dolaşıyordu, bir ara baktı, bir kalabalık gözüne çarpmıştı.Hemen oraya seğirtti.Deliler bir halka oluşturmuş, ortada dönüp konuşan birini dinliyorlardı :

-Papendreu seçimleri kaybetti.Hastaneye kaldırıldı...Bulgar zulmü devam ediyor.Zorla yollanan soydaşlarımızın sayısı seksen bine ulaştı...Federasyon kupasını Beşiktaş kazandı...

Başhekim bu işten hoşlanmış :

-Ne yapıyorlar bunlar böyle? diye sormuş.

-Efendim, demişler.Ortadaki deli kendinin gazete olduğunu sanıyor, haberleri bildiriyor.

Başhekim daha da hoşlanmış.Dolaşmasını sürdürmüş.Az ileride birde ne görsün! Sekiz, on deli iplerle sımsıkı birbirlerine bağlanıp bir köşeye atılmamış mı!

-Onlar mı, okunup da iadeye gidecek eski gazeteler efendim...

++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Karıştırmadın

Birgün iki deli hastanenin havuzunun yanına gitmiş biri havuza şeker atmış ve sonra içmiş öbür deliye demişki

- "bu çok tatsız öbür delide ona karıştırmadında ondan" demiş...

deli hali

bir delilerhastanesindeki onlarca delilerin yıllardır tüm gün dışarı bakıyormuş.Hastaneye yeni gelen doktor.

doktor:

hemşire hanım neden bunlar hep dışarı bakıyolar

hemşire:

bilmiyorum efendim ben baktım bişi yoktu..

doktor delilerin baktığı pencereye doğru gider ve dışarı bakar..

doktor:

eee burda bişey yokki..

deliler hep birlikte:

lan amına koduğumun salağı biz yıllardır bakıyoz bişi göremedik sen bi bakıştamı görcen....

++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Valla Keseyrum

Köyün delisi minarenin tepesine çıkmış. Tüm millet bir araya gelsede bunu aşağı indirememişler.

-Lo, sana iyi bir yemek yaparız...

-I-ıh, diye baş sallamış deli.

-Seni gezmeye götürürüz. Hadi in aşağı!

-I-ıh...

-Sana tatlılar yaparız!

-I-ıh...

Bakmışlar olacak gibi değil, içlerinden biri:

-Delinin halinden deli ve dilinden de o anlar, demiş. Şu yan köyün de bir delisi var. Gidip hele onu getirelim.

Dedikleri gibi olmuş. Varıp diğer köyün delisini getirmişler ve minaredekini göstermişler. Ne yap et, onu aşağı indir demişler.

Komşu deli şöyle bir yukarı bakmış ve:

-ÖMER, diye bağırmış. Tepede ki kendine bakınca, ULA TANIDIN MI BENİ? diye sormuş. Onun hı-hı dediğini duyunca cebinden ufak bir çakı çıkarıp bunu ona göstermiş. ULA GÖRİMİSEN BUNU?

-Hı-hı...

-NEDİR LEN BU ELİMDE Kİ?

-Bıçak.

-ULA İNECEKSEN İN AŞAĞI, YOKSA VALLA MİNAREYİ KESEYRUM.

-Tamam, tamam. Kesme sakın... hemen iniyom.
https://acelya.forumakers.com
Misafir
Misafir

Birgün iki deli hastanenin havuzunun Empty
MesajKonu: Geri: Birgün iki deli hastanenin havuzunun   Birgün iki deli hastanenin havuzunun Icon_minitimeSalı Eyl. 09, 2008 2:03 pm

Ellerine Yüreyine Saglik

Birgün iki deli hastanenin havuzunun
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» deli delisi olanlar