Acelya
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Acelya

ACELYANIN DÜNYASI DOSTLUGUN VE SEVGININ TEK SIMGESI

PortalPortal  AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Doktor Fıkraları Dilsizler

YazarMesaj
sitekurucusu
Admin
Admin
sitekurucusu

Koç
Yılan
Doğum tarihi : 01/04/65

Doktor Fıkraları Dilsizler Empty
MesajKonu: Doktor Fıkraları Dilsizler   Doktor Fıkraları Dilsizler Icon_minitimeÇarş. Mart 26, 2008 6:12 pm

çoraplar

Akıl hastanesinde doktor, davranışlarını normal bulduğu hastaya niçin hastanede bulunduğunu sorar.
Hasta :
-Pamuklu çorapları yünlülere tercih ettiğim için, diye cevap verir.
Şaşıran doktor :
-Bunun anormallik neresinde? Ben de pamuklu çorapları tercih ederim, der.
Hasta sevinçle karşılık verir :
-Çok memnun oldum doktor. Sizinkiler limonlu mu, yoksa sirkeli mi?

İKİ DELİ

İKİ DELİ BİR GÜN GEZERKEN DELİNİN BİRİ BİR HAVUZ GÖRÜR ATLARDİĞERİ ONU ARKADAŞİ KURTARIR ERTESİ GÜN DOKTORLARI ÇAĞIRIR DELİYE DERKİ SANA BİR İYİ BİR KÖTÜ HABERİM VAR DER ARKADAŞINI KURTARDIN İYİLEŞTİĞİNİ DÜŞÜNÜYORUM AMA DİĞER TARAFTAN KÖTÜ HABER ARKADAŞIN ARKA BAHÇEDE KENDİNİ ASILI OLARAK BULUNDU DEMİŞ

DELİ HIIIIII.... DEMİŞ ONU KURUSUN DİYE BEN ASMIŞTIM DOKTORUN İFADEYİ SİZ DÜŞÜNÜN
PERFORMANS

Adamin biri, seks hayatindaki sorununa çare bulmak için doktora gider ve sikayetlerini anlatir:

- Doktor bey, bana bir seyler oluyor. Sevisirken bir sicak basiyor, terliyorum, bir soguk basiyor, üsüyorum.

Yapilan tahlillerde hiçbir sey çikmamasi üzerine, doktor kütüphanesindeki tüm tip kitaplarina bakar ve benzer bir olguya rastlayamaz. Adama hitaben:

- Beyefendi, bir de esinizi çagirip onunla konusalim...

Ertesi gün, adamin esi gelince doktor durumu kadina anlatir:

- Sevisirken esiniz bir terliyormus, bir üsüyormus.

Kadin:

- Aman körolasica herif, bir Agustosta sevisir, bir de Ocakta
PERFORMANS

Adamin biri, seks hayatindaki sorununa çare bulmak için doktora gider ve sikayetlerini anlatir:

- Doktor bey, bana bir seyler oluyor. Sevisirken bir sicak basiyor, terliyorum, bir soguk basiyor, üsüyorum.

Yapilan tahlillerde hiçbir sey çikmamasi üzerine, doktor kütüphanesindeki tüm tip kitaplarina bakar ve benzer bir olguya rastlayamaz. Adama hitaben:

- Beyefendi, bir de esinizi çagirip onunla konusalim...

Ertesi gün, adamin esi gelince doktor durumu kadina anlatir:

- Sevisirken esiniz bir terliyormus, bir üsüyormus.

Kadin:

- Aman körolasica herif, bir Agustosta sevisir, bir de Ocakta
Ayakkabıcı

Deliler hastanesinde doktor birgün bir hastasını yanına çağırı " seni uzun süredir izliyorum sen düzeldin artık seni dışarı salalım" der. adam " Alah razı olsun doktor bey ben dışarıda ayakkabıcılık yapıyordum size bir çift ayakkabı yapıp getireceğim" der.

Aradan iki ay geçmiştir. doktor bir gün bahçede dolaşırken bir bakar iki ay önce saldığı adam bir bankta düşünceli bir vaziyette oturuyor.

Doktor adama yanaşır " Yav ben seni yollamıştım ne oldu neden geri geldin?"

Adam "size bir ayakkabı yapacaktım ya..."
Doktor "eee!"

Adam "işte o ayakkabıyı yaptım ama topuğunu bir türlü nereye koyacağımı bulamadım önüne mi arkasına

mı?"
Yanlış bacak

Doktorun biri hastasının yanına gelir ve konuşmaya başlar:

- "Size bir iyi, bir de kötü haberim var.Önce kötü haberi söyleyeyim isterseniz... Hmm, maalesef yanlış bacağınızı kesmişiz. Çok üzgünüz. Ama iyi habere sevineceksiniz! Öteki bacağınız iyileşiyor."

Yemekten sonra mi?

Doktor hastasini muayene ettikten sonra saptadigi perhiz programini yaziyormus:

-"Sabahlari bir dilim ekmekle yüz gram beyaz peynir.

-"Ögleyin biraz salata ve haslama et."

-"Aksamlari bir dilim ekmek, yagsiz süt ve bol meyve yiyeceksiniz.."

Hasta:

-"Peki doktor bey, bu yazdiklarinizi yemekten sonrami yiyecegim yoksa yemekten önce mi?"

Öteki

Hastane de delinin birisi kosarak nefes nefese Doktorun yanina gelir. -"Doktor, Doktor bugün hastane den üc tane deli kacti."

-"Ne!! cabuk söyle ne tarafa kactilar."

-"Biri su tarafa,biri bu tarafa."

-"Peki ya öteki?"

-"Öteki de benim"
Bomba

Bir tımarhanede deliler ayaklanır ve binanın orta bahçesini işgal ederler. Hiçbiride dağılmaz. Bunun üzerine doktorlar toplanarak yönetmeliği açarlar ve aynısını uygulamaya karar verirler.

Yönetmeliye göre bir doktoru çırılçıplak soyar delilerin içine atarlar. Doktor içeri girince * BOMBAAA * diye bağırır. Bunu gören deliler doktoru tuttukları gibi camdan dışarı atarlar.

Bunun üzerine doktorlar tekrar toplanır ve konuşurlar. Bu işte bir yanlışlık vardır. Delilerin hepsinin dağılması gerekmektedir. Yeniden denerler. Bir doktoru daha soyup içeri atarlar ve oda * BOMBAAA * diye bağırır.

Deliler onu da tuttukları gibi camdan dışarı atarlar. Başhekim en sonunda bir de ben deniyeyim der ve soyunup delilerin arasına girer ve * BOMBAAA * diye bağırır.

Bunun üzerine bütün deliler kaçışır ve binayı ve orta bahçeyi terk ederler. Doktorlar merak eder ve biraz akıllı olanlarından toplayarak bu durumu sorarlar. Niçin siz ilk iki doktor girdiğinde binayı boşaltmadınız da son başhekim girdiğinde boşaltınız? der.

Delilerde "İlk giren iki bombanın fitili uzundu ama son giren bombanın fitili kısaydı zamanımız yoktu içerde patlamasın diye böyle yaptık" derler.
Ondan iyi doktor yok

Kulakları duymayan bir adam hastanede yatan bir arkadaşını ziyarete gitmek istemiş.Düşünmüş ben ne sorarım, o ne cevap verir, diye. Klasik cevaplara göre konuşmayı tasarlamış, cümlelerini zihninde hazırlamış."Nasılsınız" derim, o da "İyiyim" der.Bende, "Oooh ne güzel"

der, devam ederim.Hastaneye gidip arkadaşının başucuna varmış.

-Nasılsın, iyi misin?

-Ölüyorum.

-Oooh, ooh ne iyi.Ne ilaç veriyorlar?

-Zehir.

-O ilaç çok iyidir.Doktorun kim?

-Azrail.

-Ondan iyi doktor yoktur.
Üstüme

Temel bir gün doktora gider.doktorda şaka olsun diye

- "uy temel sen hamilesin" der.temel çok sinir olur:

- "ulan fadime sana kaç kere yatakta üstüme çıkma dedim"
Kafa

Delinin birisi hastaneden taburcu olacakmış ve son muayene için baş hekim gelir. Deliye sorar :

-Elin nerede?

Deli gösterir.

-Bacağın nerede?

Deli yine gösterir.

-Burnun nerde?

Deli yine gösterir.

Baş hekim doktorlara :

-Bırakın emrini verir ve çıkar. Hekim çıktıktan sonra deli göbeğini gösterir ve :

-Bende bu kafa varken tabi salıverirsiniz, der.

Yaka

Hemşire, doktora hastayı gösterdi:

- Kalbini dinlemek için ne zaman eğilsem, kalpatışları hızlanıyor. Ne yapsak?

- Önlüğünün yakasını iliklesen

Fare misin?

Adamin biri kendini fare zannettigi için akil hastenesine düsmüs.Tedavisi bittikten sonra doktor sormus.

-"Simdi sen bir fare misin yoksa insan mi?"

-"Fare olur mu doktor bey ben bir insanim."

-"O zaman artik gidebilirsin iyilestin artik" demis.Deli kapidan çikmis ve imdaaaaaat diye bagirarak tekrar içeri girmis doktor ne oldu demis... Deli :

-"Bir kedi gördüm de ondan korktum demis." Doktor :

-"Sen hani sen artik kendini bir fare zannetmiyordun"demis.Delide:

-"Ben fare olmadigimi biliyorum da kedi nerden bilsin demis..."

Diş çektirmek mi??

Diş hekiminin odasına giren genç ve güzel kadın :

-Ah doktorcuğum, dedi.Bu dişi çektirmektense, çocuk doğurmayı tercih

ederim.

Doktor :

-Öyleyse koltuğun ayarını yapmadan önce kararınızı verin
Bari boşal da

Evli bir kadınla sevgilisi, birgün sevişiyorlarmış. Kadın, çok azgın olduğundan sevgilisine dönüp "Benimle kocamın yanında sevibilir misin?" diye sormuŞ. Adam da o anda cevap verememiş ve "Sana, yarın cevabını vereceğim" demiş. Ertesi gün olmuş, adam sevgilisini aramış ve "Şimdi kocanı al, sahile in, denize gir ve yengeç kaçtı diye bağır. Ben senin yanına geleceğim" demiş. Kadın söyleneni yapmış ve kocası denize girip karısını sahile çıkarmış. O sırada da sevgilisi "Ben doktorum, sorun nedir beyefendi, yardımcı olayım" demiş. Adam, "Yengeç kaçtı, Doktor Bey, ne yapabiliriz" deyince doktor "Çok kolay, ilişkiye gireceksiniz" der. Adam, "Riski var mı?" diye sorar. O da, "Tabi ki var, ucundan biraz gider." der. Adam, düşünür ve "Doktor Bey, o zaman sen yap" der... Onlar yapmaya başlarlar. Bir, iki, üç derken, adam, "Ya kardeşim! Çıkmıyor mu? Madem çıkmayacak, bari boşal da boğularak ölsün" der...
Fil hortumu

Temel trafik kazasında penisini kaybetmiş,penisini kaptığı gibi doktora koşmuş fakat iş işten geçmiş.Doktor,

- elimizde yedek penis kalmadı ancak onun yerine kabul edersen fil hortumu takacağız demiş,Temelde kabul etmiş.Aradan bir süre geçtikten sonra temel yolda doktorla karşılaşmış.Doktor,Temele

- nasıl yeni penisinden memnunmusun demiş. Temel de

- valla doktor memnun olmasına memnunumda ne zaman yerde bir yeşillik görse koparıp kıçıma sokuyor demiş.

Pşşşşşt

Orta yaslarda adamin biri penisi kalkmadigi icin doktora gider ver de ki:

-"Doktor bey cocuklar olduk tan sonra benkisi hic kalkmadi acaba buna bir care var mi?"

Doktor der ki

-"Beyefendi avrupadan yeni bir ilac geldi daha deney esasinda ama cok iyi bir hap sana vereyim ondan bir den ama der sade ce 2 tane

verebilrim sana peki der adam doktor getirir hapı ve adam der nasil kulanacam. Doktor der ki:

-"Hapi al ve de ki HADI KOCUM KALK ve o hemen kalkacak ve inmesini istersen sadece PŞŞŞŞŞT diyecen der adam tamam der ve eve gider. Adam eve gelir ve der ben bunu bir deniyim ve tuvalete dener hadi kocum kalk der ve tamam is ve psssst de iner aksam saat ler de kari koca yataga gider ve adam derki:

-"Kari bu gece cook guzel bir aks yasicagiz"

ve hapi alir yutar HADI KOCUM KALK ve kalkar yanida karisi der ki

-"PŞŞŞŞT ses yapma cocuklar uyuyor
Kaçanları

Akil hastanesinden iki deliyi salivereceklermis. Doktorlar kendi aralarinda

"Sunlara son bir test yapalim da gorelim akillari baslarina gelmis mi."demisler.

Bunun uzerine iki deliyi bir masa basina cagirmislar. Masanin uzerine bir kavanoz dolusu siyah zeytin, bir kavanoz dolusu da canli hamambocegi dokmusler ve

"Buyrun beyler, yiyiniz." demisler.

Delirlerden bir tanesi hemen zeytinlere saldirmis, otekisi araya girmis,

"Once kacanlari yiyelim, oburleri nasil olsa duruyor!"

Parmagin kirik

Temel doktora gitmis.

- Hastayim doktor, cok hastayim, vucudumun her yeri agriyor, nereme dokunsam sizim sizim sizliyor, dokuluyor...

Doktor:

- Nasil hastalik o, tum vucudunu saran, agritan?

Temel parmaginin ucuyla kafasina dokunmus.

- Ay ay ay...

Sonra gogsune parmagini basmis ve yine aciyla bagirmis. Sonra beline, yine acidan allak bullak olmus, sonra bacaklarina... Temel parmagini neresine dokundursa agriyla irkiliyormus... Doktor daha fazla dayanamamis.

- Ver bakayim su elini, demis; Bak oglum senin parmagin kirik...

Dilsizler

Dilsizin biri yolda yürürken yine kendi gibi dilsiz arkadaşına rastlamış. İşaretlerle nasıl olduğunu, ne yaptığını sormuş. Arkadaşı normal bir ses tonu ile "Şimdi artık normal sesimi kullanarak konuşabiliyorum" diye yanıtlamış. Şaşırmış dilsiz adam ve nedenini sormuş. Arkadaşı özel bir uzman doktora gittiğini söylemiş. Belli bir sistemli çalışma programı sonunda kelimeleri anlamlandıran sesleri çıkarmayı öğrendiğini söylemiş ve hemen oradan doktoru arayıp randevu almış. Dilsiz doktora gitmiş ve doktor "Soyun ve şu divanın üzerine yüzükoyun yat, şimdi geliyorum" demiş. Dilsiz, birazdan yattığı yerden başını çevirip bakmış ki doktor elinde kısa bir süpürge sapı, tahta bir balyoz ve bir kavanoz vazelinle geliyor. Doktor süpürge sapını vazelinleyip dikkatlice yerleştirmiş. Balyoz ile sopanın tepesine vurması ile dilsiz "Aaaaaaaaaa!!!" diye bağırarak fırlamış. Bunun üzerine doktor "Çok güzel... Önümüzdeki salı -B- planı ile devam edeceğiz" demiş
https://acelya.forumakers.com
Misafir
Misafir

Doktor Fıkraları Dilsizler Empty
MesajKonu: Geri: Doktor Fıkraları Dilsizler   Doktor Fıkraları Dilsizler Icon_minitimeSalı Eyl. 09, 2008 2:06 pm

Ellerine Yüreyine Saglik

Doktor Fıkraları Dilsizler
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Doktor gayet sakin bir ifadeyle ;