Acelya
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Acelya

ACELYANIN DÜNYASI DOSTLUGUN VE SEVGININ TEK SIMGESI

PortalPortal  AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Sarışın Banka Soyarsa

YazarMesaj
sonmezh

Yay
Sıçan
Doğum tarihi : 11/12/72

Sarışın Banka Soyarsa Empty
MesajKonu: Sarışın Banka Soyarsa   Sarışın Banka Soyarsa Icon_minitimeCuma Mart 14, 2008 2:45 pm

Sarışın ile esmer de, köşeyi kolay dönmek için banka soymaya karar vermişler. Esmer bütün gece oturup plan yapmış.

Sabah masanın üzerine kağıtları sermiş, soygunu tüm ayrıntıları ile sarışına anlatmış:

"İyi anladın değil mi ?" diye de sormuş. "Burası küçük bir semt bankası. Bir tek güvenlik görevlisi var. İşi üç dakikada bitirirsin, ben seni arabada bekleyeceğim."

Binmişler arabaya, gitmişler bankaya. Esmer motoru çalışır tutarak direksiyonda beklerken, sarışın bankaya girmiş.

5 dk. geçmis. 10 dk. geçmis. 15 dk. geçmiş; ses yok...

Esmer korkmaya baslamış. Tam gaza basıp kaçmaya karar vermişken; bankanın kapısı büyük bir gümbürtüyle sonuna kadar açılmış.

Önde sarışın elinde bir ip... İpin ucuna kasa bağlanmış, sürükleye sürükleye arabaya koşmaya çalışıyor.

Arkasından güvenlik görevlisi "DUR" diye bağırarak ateş ediyor. Ama koşamıyor, çünkü pantolonu ve iç çamaşırı dizlerinden aşağıya inmiş.

Sarışın arabaya atlamış. Esmer gaza basmış ve öfkeyle seslenmiş:

- Bir de bana planı tam anladığını söylemiştin!..

- Anladım tabii!..

- Ben sana GÜVENLİK GÖREVLİSİNİ BAĞLA; KASAYI BOŞALT! demiştim, gerzek!!!

Sarışın Banka Soyarsa
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-