Acelya
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Acelya

ACELYANIN DÜNYASI DOSTLUGUN VE SEVGININ TEK SIMGESI

PortalPortal  AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Msn Mesajları farkını farkedenin farkını öde

YazarMesaj
sitekurucusu
Admin
Admin
sitekurucusu

Koç
Yılan
Doğum tarihi : 01/04/65

Msn Mesajları farkını farkedenin farkını öde Empty
MesajKonu: Msn Mesajları farkını farkedenin farkını öde   Msn Mesajları farkını farkedenin farkını öde Icon_minitimeSalı Haz. 17, 2008 3:51 pm

Ne Güneşi İstiyorum Karanlığıma Ne De Yıldızları İstiyorum Gece Yarılarında... Çok Değil BirTek Seni İstiyorum Yalnızlığıma!!!

GözLerin daLarSa ßiLki dü$ündüm Seni, kuLagIn CInLarSa ßiLki aNdIm Seni, GeCe UyanIrsan ßiLki ReSMiNi Õptüm, GözLeriNden Ya$ damLaRSa ßiLki SenSiz ÕLdüM..

farkını farkedenin farkını öde

Eskiden bir kizi bin kisi ister biri alirdi simdi bin kisi istesede alir Msn Mesajları farkını farkedenin farkını öde Wink

Kendim Ettim Kendim Buldum,Dunyada Yanan Gene Ben 0ldum

ilk aşkım değılsin affet son aşkım olabilirsinDİKKAT ET!

benim duygularımı bir sen bilsen.............

İlk görüşte aşka inanmıorsan çıkıp yeniden gireim...

GERÇEKLER SÕZLERDE DEĞİL KALPLERDEDİR

kız dedıgın fethı zor, fatıhı tek olmalı...

NİKİNİ BİLE GÕRMEK İSTEMİYORUM OTURUMU AÇMASAN İYİ EDERSİN MAİLLERİM SANA AĞIRMI GELDİ ENGELLEDİM SENİ AFEDERSİN Msn Mesajları farkını farkedenin farkını öde Biggrin

msn yi açmıyorsun sen beni sevmiyorsun by deyip kapatıyorsun sen kendini ne sanıyosun?

nickini bile görmek istemiyorum messenger ini açmasan iyi edersin maillerim sana ağır mı geldi? ama seni engelledim afedersinMsn Mesajları farkını farkedenin farkını öde Smile))))

BU ALEMDE HERKESE İSYAN SANA AŞK VAR … !!

»»-(¯`v´¯)-»๘۩ஜॐ๑.^^AlLaH^^.(..JaSmİn..) ۣۜ๘۩ஜ๘»»-(¯`v´¯)-» UnUtMaa!! YaŞaDıĞıN Bu GüNüN TeKrArI YoKKK!!!

GİDEN GİTMİŞSE BIRAK GİTSİN DÕNERSE SENİNDİR DÕNMESE ZATEN HİÇ BİR ZAMAN SENİN OLMAMIŞTIR..

AğLaT ßeNi SanaDa ßu YaKışıR, ßen SeVeRseM ßuNa Kim KaRıŞıR...

msn nim benim biricik sevgilim birde senden çevrim içi aşkım var beniiim[zuhaha]

HERGÜN SENİ DÜŞÜNMEK VE YOKLUGUNU FARKETMEK NASIL ACI VERİYOR BANA BİLİRMİSİN..BİR GÜN SENDE SEVERMİSİN

+°+ .DünYaDa Hiç KimSeYe GüVenMe CünKi BeYaZ GüLüN BiLe GöLGeSi SiYahTir.
°+°

BuGüN YeNi BiR MeYhAnE KeŞfEtTiM MeZaRLıĞıN KaRŞıSıNdA BiR GüN BeNi aRaRdA BuLaMaZsAn Ya MeYhAnEdEyİm Ya Da TaM KaRŞıSıNdA <{[(sUsKuN)]}>

\"Yarinlar hep güzel olacak\" derler.. Oysa bugünler,dünlerin yarinlari degil miydi ??

istambul,antalya fark etmez buruası kuteren affetmez, çatılır kaşlar,kesilir başlar, en güzel aşklar kuterende başlar

GECENİN KARANLIĞINDA SENİ CAM KENARINDA BEKLİYORDUM SABAHIN IŞIĞINDA SENİ YANIMDA DİLİYORDUM GÜNEŞİN BATIŞINDA HEP SENİ İSTİYORDUM

üzmesin seni karşılıksız sevgiler bagrına taş basarsın acılar diner;aldırma giden gitsin yangınlar bile söner ardına bakma bilki krallar önde gider

Bu gözler seni gördü.Bu yürek seni sevdi.Bu ten seni hissetti. Õmrüm ise askim ugruna bitti

Bugün her zamankinden farklı bir şey yapayım dedim olmadı yine sana defalarca aşık olup seni düşündüm...

AŞKIM YATAĞIN, SEVGİM YORGANIN, YÜREĞİM YASTIĞIN OLSUN İYİ UYU BİR TANEM

Düşünüyorum da düşüncelerin en güzeli, senin beni düşünüp düşünmediğini düşünürken düşündüğünü düşünmek olsa gerek diye düşünüyorum. Ya sen ne düşünüyorsun?

KüçüKk€n h€r$€y ßaSit g€LirDi ßaNa,ßüyüYünC€ öĞr€ndimKii €n zOruDaa ßaSit oLanLArmı$$$

SEVMEK SENİ SEVİYORUM DEMEK DEİDİR SENİ SEWİYORUM DERKEN TAVUK GİBİ TİTREMEKTİR!

KARANLKTI GÕZLERİ PARLIYODU ÇOK HEYCANLANDIM EĞİLDİM MEMELERİNİ AVUÇLADIM ÇOK ZEVK ALIYODUM ÇÜNKÜ HAYATIMDA İLK DEFA İNEK SAĞIYORDUM

SENİ KÕFTEDEN KÜNEFEDEN KURU FASULYEDEN HATTA MİKASSA TOPUMDAN BİLE ÇOK SEVİYORUM

BeNi BeNDeN BaŞKa KiMSe iLGiLeNDiRMeZ KiMSeDe BeNiMLe iLGiLeNMeSiN GeReKMeZ

KiMSe BiR ŞeYLeR iMa ETMeSiN...KiNiNiZ VaRSa SuRaTıMa KuSuN KuSaMıYoSaNıZ SuSuN..!!

SEN GİDELİ UMRUMDA DEGİL ARTIK ... NE HÜKÜMLERİ. VE YARGILARINA İFAZLARBİR YAN DA SEVDAM BİR YANDA YANLIZLIGIM.......
https://acelya.forumakers.com

Msn Mesajları farkını farkedenin farkını öde
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-