Acelya
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Acelya

ACELYANIN DÜNYASI DOSTLUGUN VE SEVGININ TEK SIMGESI

PortalPortal  AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Ben öldümmü kanim siyah beyaz aksin ve $ampiyonluk kartali yazsin

YazarMesaj
sitekurucusu
Admin
Admin
sitekurucusu

Koç
Yılan
Doğum tarihi : 01/04/65

Ben öldümmü kanim siyah beyaz aksin ve $ampiyonluk kartali yazsin Empty
MesajKonu: Ben öldümmü kanim siyah beyaz aksin ve $ampiyonluk kartali yazsin   Ben öldümmü kanim siyah beyaz aksin ve $ampiyonluk kartali yazsin Icon_minitimeSalı Haz. 17, 2008 4:09 pm

GEL GÜNDÜZLE GECE OLALIM GEL GÕKYÜZÜNDE YILDIZ OLALIM SENINLE $AMPIYONLUKLARA KO$ALIM SAMPIYONSUN KARA KARTALIM

karakartal_yüksek_uçar_inandık çocuklar inanadık bizler inandık bu kupayı biz sizin için aldıkzabit

EDIRNENIN YOLLARI TASTAN,VARMI BUYUK BESİKTASTAN???Ben öldümmü kanim siyah beyaz aksin ve $ampiyonluk kartali yazsin Smile))

Sampion olmasakta uefa yi almasakta bu ask omur boyu surecek besiktas askina

besiktasim sen bana babamdan kalan miras deil. ogluma olan borcumsun

BU SENE ŞAMPİYON GÕRELİM SİZİ. ÕLMEDEN MEZARA KOYMAYIN BİZİ. KORKUTMAZ BİZİ MUSALLA TAŞI. ÕLÜMÜNE SEVİYORUZ BİZ BEŞİKTAŞI...

Çarşı severse kimse tutamaz! Çarşı ağlarsa kimse susturamaz! Çarşı kaybolursa kimse bulamaz! Dinle sosyete kızı iyi dinle! kimse ÇARŞI olamaz...

BİR GÜN KIYAMET KOPAR ÇÕKER KARANLIK! ALLAH BİZİ AFFETMEZ ÇOK GÜNAH ALDIK! SEVENLER AYRILMAZ BİR PLAN YAPTIK! BÜTÜN ÇARŞI CEHENNEME KOMBİNE ALDIK...

DELIKANLI ADAM RENKLI TAKIM TUTMAZ?BESIKTASIM SEN BANA BABAMDAN KALAN MIRAS DEGIL OGLUMA OLAN BORCUMSUN...

EDIRNENIN YOLLARI TASTAN , VARMI BUYUK BESIKTAS'TAN

BESIKTASLIYSAN OGUN, DEGILSEN ITAAT ET...

KARA KARTALSIN GOKLERDE UZARSIN 100 YILDIR YASARSIN CEKEMEYENLER KISKANALAR CATLASIN BIR ALLAHIM BIRDE SEN VARSIN.

SIYAHIN YANINA BEYAZ KOYDUK YILLARDIR BU RENKLERE BIZ BAS KOYDUK YAGMURLARDA CAMURLARDA STADLARI DOLDURDUK BESIKTAS SEN BIZIM HERSEYIMIZSIN.

KARGALAR SURUYLE KARTALLAR YALNIZ UCAR...

Korkma ondan bundan Ne fenerden, ne cimbomdan Bu dunyada bilinenlerin Hepsi bir, Hepsi KARTAL

Biz İnönü\'yü mabed eyledik, Aşkımızı yalnız sana söyledik, Seninle doğduk bir seni bildik, BEŞİKTAŞ SEN BİZİM HERŞEYİMİZSİN. Adımız senden ayrı anıldı sanma, Aşkımız yıllardır yalnızca sana, Seninle varolduk seninle daima, BEŞİKTAŞ SEN BİZİM HERŞEYİMİZSİN. Gün olur bizler göçer gideriz, Şanlı tarihinde geçer ismimiz, Adımızı sorana BEŞİKTAŞ deriz, BEŞİKTAŞ SEN BİZİM HERŞEYİMİZSİN Adını söylemek yeter aleme, rakiplerin adınla gelirler dize, BEŞİKTAŞ\'lı olmak gururdur bize,BEŞİKTAŞ SEN BİZİM HERŞEYİMİZSİN...

edirnenin yolları taştan varmı büyük beşikyaştan

be$ikta$im hayat sensin dünyam sensin her$eyim sensin, gelecekse tüm maclar biz haziriz senden gelsin bu sevdadan vaz gecersek allah belamizi versin

Carsiyiz biz Carsi, Meyhaneler evimiz, Sokaklar mekanimiz, Sarab siseleri sermayemiz, Dinle sosyete kizi iyi dinle, Carsi severse kimse tutamaz, Carsi aglarsa kimse susturamaz, Carsi kaybolursa kimse bulamaz, Dinle sosyete kizi iyi dinle, Herkes Carsi olamaz..

Üç hece sekiz harf sadece BEŞİKTAŞ

sevda biter hasret biter isteyene gider hiç farketmez bu alemde çarşı herkese karşı allah affeder çarşı affetmez

geldi çarsi alayina karsi besiktasli olmayini sevemedi çarsi alemin ***alemin karli besiktassss***

BASIN ÕNE EGİLMESİN ALDIRMA KARTAL ALDIRMA ALDIRMA EN BÜYÜK SEN DEGİLMİSİN ALDIRMA KARTAL ALDIRMA KARTAL ALDIRMA. BAZEN HÜZÜN BAZEN KADER SENİN SEVDİGİN BİR ÕMRE BEDELEN BÜYÜK BEŞİKTAŞ

yağmurlu bir günde görmüştüm seni üstünde çubuklu formalar vardı bir anda tutuldum aşık oldum ben hayatın anlamı siyah beyazdı.Õlümle yaşamı ayıran çizgi,SİYAHLA BEYAZI ayıramaz ki her yolun sonunda ölüm olsada SEVENLERİ kimse AYIRAMAZ Kİ!!!!!!!!!!

Aslani feneri kim gelse farketmez kralin gucu kartala yetmez gittigin heryerden zaferlerle geliyor supe yok kartal isini biliyor haydi bastir karakartalim kaleleri birer birer topa tutalim 1 2 3 4 yetmez 6 7 atalim kaleleri birer birer topa tutalim

beşiktaşım senin aşkınla taksime döküldük sen bizim herşeyimizsin senden başka büyük kartalım sen çok yaşa

seni benim kadar sevenler sana benim kadar hasret kalsın

beşiktaş benim tırnagımın ucu bile olamaz

BASIN ÕNE EGILMESIN ALDIRMA KARTAL, ALDIRMA.EN BÜYÜK SEN DEGILMISIN ALDIRMA KARTAL, ALDIRMA KARTAL ALDIRMA

YAKISIR SANA YAKISIR,SANA SAMPIYONLUK YAKISIR,SEN ALEMDE TEKSIN, DEGISILMEZSIN,BESIKTAS SEN BIZIM HERSEYIMIZSIN!

GEL GÜNDÜZLE GECE OLALIM GEL GÕKYÜZÜNDE YILDIZ OLALIM SENINLE SAMPIYONLUKLARA KOSALIM HAYDI BASTIR KARA KARTAL´IM

BESIKTAS DIYEREK SANA YÜZ VURDUK,SIYAHIN YANINA BEYAZI KOYDUK,YILLARDAN BERIDIR HEP SENIN OLDUK BESIKTAS SEN BIZIM HER SEYIMIZSIN

BAZEN HÜZÜN,BAZEN KADER SENIN SEVGIN BIR ÕMRE BEDEL.BESIKTAS SEN BIZIM HERSEYIMISSIN

GUN DOGDU HEP UYANDIK STADLARA DAYANDIK BESiKTASIN UGRUNADA BAYRAKLARA DONANDIK SEMTiMiZ ERKEK SEMTi ASIK EDER HERKESi UZERiMDE EKSiLMESiN BAYRAGIMIN GOLGESi iSTE BiZ KOTU GUNDE HEP OMUZ OMUZAYIZ OVUNMEK GiBi OLMASIN BiZ KARAKARTALLIYIZ

YILLARCA KAHROLSAK DERTTEN KEDERDEN!! BiLSEKKi KELLEMiZ KOPAR BEDENDEN!! ASKIMIZ HARBiDEN HEMDE DERiNDEN!! ASLA VAZGECMEYiZ BESiKTAS SENDEN

DELIKANLI ADAM RENKLI TAKIM TUTMAZ?BESIKTASIM SEN BANA BABAMDAN KALAN MIRAS DEGIL OGLUMA OLAN BORCUMSUN

Yagmurlu bir günde görmüştüm seni. üstünde çubuklu formalar vardı. o anda tutuldum aşık oldum ben hayatın anlamı siyah beyazdı. Õlümle yaşamı ayıran çizgi siyahla beyazı ayıramazki her yolun sonunda ölüm olsada sevenleri kimse ayıramazki...

Ne para ne araba nede manita en büyük aşkımız B J K !!!

Beşiktaşlı olmayanlara sesleniyorum. Birgün bu takımı sevmeyeceksiniz ona tapıcaksınız.

Bu sene şampiyon görelim sizi, ölmeden mezara koymayın bizi, korkutmaz bizleri musalla taşı, ölümüne seviyoruz biz BEŞİKTAŞI... !

Karanlık aydınlıktan yalan doğrudan kaçar, güneş yalnızda olsa etrafına ışık saçar, unutma doğruların kaderidir yalnızlık, kargalar sürüyle kartallar yalnız uçar

Õvünmekte çok haklıyız çünkü Beşiktaşlıyız. .

DELIKANLI ADAM RENKLI TAKIM TUTMAZ?BEŞIKTAŞIM SEN BANA BABAMDAN KALAN MIRAS DEĞIL OĞLUMA OLAN BORCUMSUN...
https://acelya.forumakers.com

1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» acelyanin siyah beyaz sayfasi
» Beyaz Melek [ 2007 ] / TS