Acelya
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Acelya

ACELYANIN DÜNYASI DOSTLUGUN VE SEVGININ TEK SIMGESI

PortalPortal  AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

21 Haziran Gazete Haberleri (Fazla Yorum Almayacak Konular

YazarMesaj
sitekurucusu
Admin
Admin
sitekurucusu

Koç
Yılan
Doğum tarihi : 01/04/65

21 Haziran Gazete Haberleri (Fazla Yorum Almayacak Konular Empty
MesajKonu: 21 Haziran Gazete Haberleri (Fazla Yorum Almayacak Konular   21 Haziran Gazete Haberleri (Fazla Yorum Almayacak Konular Icon_minitimeC.tesi Haz. 21, 2008 6:05 am

Erdoğan maç sonunda şunları söyledi;
"Çok mutluyuz! Arzumuz yarı final dedik. Ve Hırvatistan’ı çok çileli bir maç sonrası, hele hele de son 2 dakikaya girerken gol yiyerek ve son anda bir golle yenmek inanılmaz. Müthiş bir maçtı."

"Ben hiç ümitsiz olmadım. Tuncay’ın bir hareketi vardı. Hep berabere yüklenelim dedi. Semih bunu yakaladı ve umutlarım o zaman yeşerdi. Şu anda arkadaşlarımın heyecanını ben de bir Türk olarak yaşıyorum. Eşim ağlaya ağlaya aradı. İnşallah yarı finalde daha da mutlu günler yaşayacağız."

Bu arada başbakan röportaj sonrası yanına gelen Fatih Terim'i canlı yayında kutladı ve yarı final maçına geleceğini söyledi.

Ajansspor
https://acelya.forumakers.com
sitekurucusu
Admin
Admin
sitekurucusu

Koç
Yılan

MesajKonu: Geri: 21 Haziran Gazete Haberleri (Fazla Yorum Almayacak Konular   21 Haziran Gazete Haberleri (Fazla Yorum Almayacak Konular Icon_minitimeC.tesi Haz. 21, 2008 6:05 am

Devlet Bakanı Murat Başesgioğlu Hırvatistan maçı sonrasında tüm futbol otoritelerinin şok olduğunu söyledi ve "Artık bütün Avrupa Türkiye’yi konuşacak!" dedi.

Başsegişoğlu maç sonunda şunları söyledi;

"Bir kez daha inanılmazı gerçekleştirdiler. Burada tüm futbol otoriteleri şok oldu. Eksiklere rağmen burada yürekleri ile oynadılar! Bu zaferi bize yaşattıklatı için teşekkür ediyoruz. VIP’de herkes birbirine sarıldı, gerçekten büyük bir zafer! Artık bütün Avrupa Türkiye’yi konuşacak!"

Ajansspor
sitekurucusu
Admin
Admin
sitekurucusu

Koç
Yılan

MesajKonu: Geri: 21 Haziran Gazete Haberleri (Fazla Yorum Almayacak Konular   21 Haziran Gazete Haberleri (Fazla Yorum Almayacak Konular Icon_minitimeC.tesi Haz. 21, 2008 6:06 am

Terim: "Sırtları yere gelmeden.."

Hırvatistan'ı mucizevi bir şekilde eleyerek yarı finale kalan A Milli Takımımız'da, teknik direktör Fatih Terim, futbolcularına övgüde bulunarak, "Sırtları yere gelmeden pes dememeyi öğrendiler" dedi.

"Ben güveniyorum takımıma. Daha önce de biliyorduk. Ben ne penaltı çalıştırdım. Daha önce bitiririz diye çalıştırmam. Bu psiklojiye sokmam. 5 saniye şok yaşadım sadece. Umduğumuz bulduk. Ama umduğumuz en yüksektir. Bir defa çocukların alnından öpüyorum. Sırtları yere gelmeden pes dememeyi öğrendiler. Mücadeleyi öğrendiler Biz Frankfurt’tan cezalı başladık. Emeği geçen herkesten Allah yardımcı olsun. 1 hücumcu, 4 orta saha. Bir defanıımz yoktru. Bunlara daha ben ne söyleleyim. Bu halkımız büyük bir hediye. Halkımız eğlendsin. Hiçbir galibiyet insan hayatı ile değişmez. Final oynayalım ama insan hayatı daha önemli. Biz gidiyoruz. Biz Almanya ile çok eksikle oynayacağız. Onlar da çok güçlü ve iyi bir takım. 4 takımdan biri biziz. Avrupa şampiyonları gitti. Gol atamayan, puan alamayan var. Daha buradayız. Futbolculara helel olsun diyeceğim, başka bir şey yok"

Ajansspor

21 Haziran Gazete Haberleri (Fazla Yorum Almayacak Konular
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» 21 Haziran Gazete Haberleri (Fazla Yorum Almayacak Konular)
» Gazete mansetleri
» SPOR HABERLERI