Acelya
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Acelya

ACELYANIN DÜNYASI DOSTLUGUN VE SEVGININ TEK SIMGESI

PortalPortal  AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Şenez Erzik Sen Neye Yararsın Gülüm...

YazarMesaj
sitekurucusu
Admin
Admin
sitekurucusu

Koç
Yılan
Doğum tarihi : 01/04/65

Şenez Erzik Sen Neye Yararsın Gülüm... Empty
MesajKonu: Şenez Erzik Sen Neye Yararsın Gülüm...   Şenez Erzik Sen Neye Yararsın Gülüm... Icon_minitimePerş. Haz. 26, 2008 6:05 pm

Şenez Erzik Sen Neye Yararsın Gülüm... Gul5yt

Bizim uefa 1.asbaşkanı bir spor adamımız var tanıyan varmı dicem adı şenez erzik..tanıyan varmı diyorum çünkü bu adamın hiçbir işe yaradığını sanmıyorum..yunanistanla ortak aday olduğumuz euro2008 adaylığıunda bile hiçbir halta yaramayan bir insan..

Bütün bunları geçtim galatasarayı,fenerbahcesi,beşiktaşı,tranbzonu avrupada kim mücadele etse hakemler tarafından biçilse hep gözüm onda oluyor acaba yumruğunu masaya vurucakmı diye.herkez tutturmuş bir lobi lobi diye eufanın platiniden sonra 1nci adamı türk bundan güzel lobimi olur ama şenez erzik işinden ve maaşından çok memnun olucakki kimsenin işine karışmıyor..

Hakemlerin rezil olduğu bir galatasaray maçından sonra utanmadan herkez kendi işine baksın diyecek kadarda ukala bir insan..

Bu adamın türkiyeyi temsil ettiği veya bir işe yaradığı yok kanımca türkiyenin haklarını savunabilcek orda lobimizi yapabilcek birilerini yetiştirmeliyiz ve uefanın bünyesine sokmalıyız..resmen hakemler türkü yemek için sahaya çıkıyorlar her platformda ve buda artık canımızı sıkıyor
https://acelya.forumakers.com

Şenez Erzik Sen Neye Yararsın Gülüm...
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-