Acelya
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Acelya

ACELYANIN DÜNYASI DOSTLUGUN VE SEVGININ TEK SIMGESI

PortalPortal  AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Semih Şentürk 9'un hakkını verdi

YazarMesaj
sitekurucusu
Admin
Admin
sitekurucusu

Koç
Yılan
Doğum tarihi : 01/04/65

Semih Şentürk 9'un hakkını verdi Empty
MesajKonu: Semih Şentürk 9'un hakkını verdi   Semih Şentürk 9'un hakkını verdi Icon_minitimeC.tesi Haz. 28, 2008 6:24 pm

Semih Şentürk 9'un hakkını verdi 20019
Semih Şentürk 9'un hakkını verdi
28 Haziran 2008 Cumartesi 10:22
Euro 2008'de 9 numara ile Milli Takım formasını terleten Semih Şentürk, bu numarının hakkını verdiğini söyledi.

Fenerbahçe forması ile geçen sezonu gol kralı olarak kapattıktan sonra EURO 2008'de de attığı gollerle milli takımı yarı finale taşıyan isimlerden biri olan Semih Şentürk, Hakan Şükür'den kalan 9 numaralı formanın hakkını verdiğini düşünüyor.

Sarı-lacivertli takımın dünkü sağlık kontrollarına katılan Semih, "F.Bahçe'de başarılı bir sezon geçirmiştim ama milli takımda yaşadıklarım benim için unutulmaz bir anı oldu. Bundan sonra bayrağı daha da ileri götürmek istiyoruz.

Avrupa Şampiyonası'nda Hakan abinin 9 numaralı formasını giydim. Sanırım geçmişte onun yaşattığı başarıları ben de yaşattım. Herkesin bana dua ettiğini biliyorum ve onlara minnettarım. Şimdi biraz tatil yapacağım ve tekrar Fenerbahçe'nin başarılı olması için çalışacağım " ifadesini kullandı.

"FATİH TERİM BABA GİBİ"
Semih elenmek kadar Terim'in ayrılık açıklamasının da kendisini çok üzdüğünü belirterek, "Fatih Terim çok farklı bir teknik adam, hatta bir baba gibi. Bir futbolcunun her yaşında yeni bir şeyler öğrenebileceğini bize gösterdi. Gönlüm kararından vazgeçip milli takımda kalmasından yana. Ama kendisi en iyi kararı verecektir. Ve onun için en iyisinin olmasını isterim" diye konuştu.

KIZIM BENİ UNUTMUŞ!
Milli Takım ile 40 günlük kamptan sonra evine dönen Semih için en büyük sürpriz 1 yaşını doldurmayan kızı Naz'ın kendisini yürüyerek karşılaması olmuş. Semih, "Ben kampa katıldığımda Naz yürümüyordu. Ama 40 günde yürümüş. Üstelik aradan geçen zamanda beni neredeyse unutmuş. Halen bana alışamadı, ne zaman kucağıma alsam ağlıyor" dedi.

internethaber.com
https://acelya.forumakers.com
sitekurucusu
Admin
Admin
sitekurucusu

Koç
Yılan
Doğum tarihi : 01/04/65

Semih Şentürk 9'un hakkını verdi Empty
MesajKonu: Geri: Semih Şentürk 9'un hakkını verdi   Semih Şentürk 9'un hakkını verdi Icon_minitimeC.tesi Haz. 28, 2008 6:25 pm

İşte benim kadrom:

İLK 11 im:

Buffon
Lahm
Puyol
Servet
Zhirkov
Ronaldo
Sneijder
Xavi
Arda
Villa