Acelya
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Acelya

ACELYANIN DÜNYASI DOSTLUGUN VE SEVGININ TEK SIMGESI

PortalPortal  AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

BEN TÜRKÜM

2 posters
YazarMesaj
sitekurucusu
Admin
Admin
sitekurucusu

Koç
Yılan
Doğum tarihi : 01/04/65

BEN TÜRKÜM Empty
MesajKonu: BEN TÜRKÜM   BEN TÜRKÜM Icon_minitimePtsi Haz. 30, 2008 4:22 pm

BEN TÜRKÜM

“Demek siz Ermeni’siniz.”

Ben Türk’üm.

Ben Mehmet’im, Muhsin’im, Dursun’um, Enes’im

Ben Mustafa Kemal’im.

Sonuna kadar

Evet sonuna kadar.

“Türk’üz ölene kadar

Vallahi Ata’yı özledik

Müslümanız ölene kadar

Vallahi Gülü özledik

Müslümanız sonuna kadar

Vallahi Resulü özledik

Ülkücüyüz ölene kadar

Vallahi O’nu özledik

Ülkücüyüz ölene kadar

Vallahi Başbuğ’u özledik”

Demek siz Ermeni’siniz.

Türkiye; Ermeni terör örgütü Asala’nın saldırılarında 40 diplomatını şehit verdi.

Neden “Hepimiz Türk’üz” diye haykırmadınız.

Demek siz Ermeni’siniz.

Bu topraklar on binlerce vatan evladını şehit verdi, bir günde 33 Mehmetçiğin Alnına ışıkların vurduğu oldu. Siz nerdeydiniz.

Demek siz Ermeni’siniz.

Azerbaycan’ın yüzde onu işgal edildiğinde, yüz binler sürgün edildiğinde, binlerce can katledildiğinde… Siz nerdeydiniz.

Demek siz Ermeni’siniz.

Bir fotoğraf karesinden yola çıkarak O Yusuf Yüzlü Lidere suç isnat etmeye çalışanlar; emekleriniz boşuna bu aziz millet gönül gözüyle bakıyor ve görüyor hakikati.

Bir yandan Enes Furkan’ın siparişi çerezleri paket yaparken bir yandan da yüreği öyle yanmış ki “Ali Abi!... Muhsin Beyle benim de resmim olsa ‘İşte!.. Muhsin Beyle benimde resmim var diye haykırırdım’” diyor heyecanla.

Ben Muhsin Başkan’la resmi olan şanslılardanım. Hem de onlarca; evimin, işyerimin en müstesna yerlerine astığım baş tacı ettiğim sımsıcak resimler ve Lider’in şu sözleri:

“ Davamız Türk- İSLAM kültür ve medeniyetini yeniden ihya ve inşa ederek, önce çevremizden başlayarak dünyada mazlumların olmadığı bir dünya kurma ülküsü ve idealidir.”

Millet görmüyor mu zannediyorsunuz.

Danıştay saldırısı Cuma Saat 16.00

Hrand dink öldürüldü Cuma Saat 15.00

Borsa kapanmak üzere aman istikrarınıza(!) bir şey olmasın.

Kerkük özel gündemi ile toplanmaya hazırlanan TBMM ve bir kurşun sesi Türkiye ve Meclis günlerdir Hrand Dink’le yatıp kalkıyor. Gündem Kerkük değil artık.

İşinizi o kadar profesyönel yapıyorsunuz ki oluşturulan ortamla insana muhteşem bir veda yazısı yazdırıyor ve bir kansızı satın alıp kahraman(!) yaratıyorsunuz.

Bir taşla birkaç kuş vurmaya niyet etmişler bir kere; cenazeyi kaldırma görevi çok tanıdık bir örgüte finanse edilmiş sloganlara bakınca anlarsınız hangi örgüt olduğunu.

Başkalarının nur topu gibi turuncu devrimi varsa bizimde aynı tornadan çıktığı gün gibi aşikar “Hepimiz Ermeni’yiz” sloganımız var.

Bu toprakların derinlerine gömülmek istenen bir insan menfur bir el tarafından katlediliyor ve cenazesinde bir tane Türk bayrağı yok belli ki örgüt öyle uygun görmüş.

Bu coğrafyada tutunmak, bu topraklara sevdalı olmanın bedeli çok ağır. Vatan evlatları bu bedeli ödeyecek ister çaycı olsun, ister lider olsun.

Biz hariç herkes biliyor Türkiye’nin lider ülke olduğunu. Türkiye ayağa kalkarsa biliyorlar ki bütün Türk yurtları, İslam diyarları, Mazlum milletler ayağa kalkacak. Dünya Gülistan olacak.Bütün oyunlar bunlar olmasın diye.

Demek siz Ermeni’siniz.

Sözlerimi sanki bu günleri bir yıl öncesinden görmüş bir yüreğin hançeresi yırtılırcasına haykırdığı ve bir cevap olduğuna inandığım haykırış ile bitiriyorum.

“Ben Türk’üm, Türk esir olmaz
Ben Türk’üm, Türk Devlet’siz olmaz.
Ben Türk’üm, Türk Bayraksız olmaz.
Ben Türk’üm, Türk Ezansız olmaz.
Ben Türk’üm, Türk Hürriyetsiz olmaz.”
Varlığım Türk varlığına armağan olsun
https://acelya.forumakers.com
yusufbdv

yusufbdv

Koç

BEN TÜRKÜM Empty
MesajKonu: Geri: BEN TÜRKÜM   BEN TÜRKÜM Icon_minitimePtsi Tem. 07, 2008 9:23 am

Ben Türk’üm, Türk esir olmaz
Ben Türk’üm, Türk Devlet’siz olmaz.
Ben Türk’üm, Türk Bayraksız olmaz.
Ben Türk’üm, Türk Ezansız olmaz.
Ben Türk’üm, Türk Hürriyetsiz olmaz.”
Varlığım Türk varlığına armağan olsun

BEN TÜRKÜM
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-