Acelya
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Acelya

ACELYANIN DÜNYASI DOSTLUGUN VE SEVGININ TEK SIMGESI

PortalPortal  AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

ithal Damat Ve Gelinler Buraya

YazarMesaj
sitekurucusu
Admin
Admin
sitekurucusu

Koç
Yılan
Doğum tarihi : 01/04/65

ithal Damat Ve Gelinler Buraya Empty
MesajKonu: ithal Damat Ve Gelinler Buraya   ithal Damat Ve Gelinler Buraya Icon_minitimeÇarş. Tem. 02, 2008 5:22 pm

Eminimki aramizda cok vardir, evlenerek gelin, damat olarak gurbete cikmis arkadaslarimiz!!
Bunlardan biride benim Büyük ümitlerle geldigim Almanyada cok kisa zamanda bir cok kötü aliskanliklar edindim SEBEBI ACIK SECIK ORTADA bu aliskanliklari edinmemdeki baslica sebeplerden biri kanimca birbirini cok iyi tanimayan ayri kültür farkliliklarinda yetismis insanlarin yapmis oldugu evliliklerden olsa gerek BEN BUNUN CAZASINI COK AGIR ÖDEDIM
Siddetli gecimsizlik (Insani yer bitirir) birbirini anlamayan iki insan bir kadin biri erkek iste her sey burada basliyor....
Bazen cevremizde bunun örneklerine rastladigimiz cok kez olmustur Erkek cirkindir kiloludur vs. vs. Gelin cok güzeldir almanya sevdasina yakilmistir o gelinin basi
ayni sey erkekler icinde gecerli sanirim cevremde tam tersi durumlara rasatlamadim desem yalan olur Aslinda bu bir insanlik dramidir üzerine cok seyler yazilabilecek bir konu oldugunu düsünüyorum ben azcik paylasayim dedim paylasmak isteyenler sorusu olanlar varsa
Buyursunlar icimizde cok var bunu biliyorumithal Damat Ve Gelinler Buraya 85

Bence buda kanayan bir yaradir!!

Bakin Ne dmis Sair
GURBET O KADAR ACIKİ
Gurbet o kadar acı

Ki ne varsa içimde

Hepsi bana yabancı

Hepsi başka biçimde

Ne bir arzum ne emelim

Yaralanmış bir elim

Ben gurbette değilim

Gurbet benim içimde

Eriyorum gitgide

Elveda her ümide

Gurbet benliğimi de

Bitirdi bir biçimde

Ne bir arzum ne emelim

Yaralanmış bir elim

Ben gurbette değilim

Gurbet benim içimde.
https://acelya.forumakers.com
sitekurucusu
Admin
Admin
sitekurucusu

Koç
Yılan
Doğum tarihi : 01/04/65

ithal Damat Ve Gelinler Buraya Empty
MesajKonu: Geri: ithal Damat Ve Gelinler Buraya   ithal Damat Ve Gelinler Buraya Icon_minitimeÇarş. Tem. 02, 2008 5:23 pm

Çin'deki Türk'ler icin...

Çin Halk Cumhuriyeti'ndeki arkadaslar ya da Çin'i merak edenler icin bir kaynak...
http://chinagunlugu.blogcu.com
https://acelya.forumakers.com

1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» 1. Buraya dikkat,