Acelya
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Acelya

ACELYANIN DÜNYASI DOSTLUGUN VE SEVGININ TEK SIMGESI

PortalPortal  AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Mini Etek Yakışmaz

YazarMesaj
sonmezh

Yay
Sıçan
Doğum tarihi : 11/12/72

Mini Etek Yakışmaz Empty
MesajKonu: Mini Etek Yakışmaz   Mini Etek Yakışmaz Icon_minitimeÇarş. Mart 19, 2008 11:22 am

Temel birgün son model bir otomobille kendi mahallesine havali bi sekilde süratla gelir.Kahvenin önünde dikilen Dursun Temeli son model arabanin icinde görünce cok sasirir ve meraklanir, hemen yanina gider:
- Ula temel, piyangomu furdu ? Nerden cikti bu araba ?
Temel:
- Sen bi pinde, seni bi gezdirim, sonra anlatirim. der..
Bunlar ikiside arabayla gezinirken, dursun merakli merakli arabanin sagini solunu kurcalar ve yine temele döner:
- ula temel, ben dayanamicam, bu araba süper, nerden nasil aldun buni ?
Temel yine havali bi sekilde yeni arabasini saga ceker ve meraklar icindeki Dursuna dönerek.
- Sabah evden ciktim, bi isim vardi, ama param yoktu..dolmusa binemedim, yolun kenarindan yürümeye basladim, bi zaman sonra iyice yorulunca yamuk yumuk yüremeye basladim tabi..sonra arkamdan bi korna sesi celdi, döndüm baktim bi kadin bana isaret ediy, gittim yanina..dediki:
-Cok yorgun görünüyorsunuz, isterseniz sizi gideceginiz yere kadar birakim ?
Bende hemen atladim tabi, kadin nereye gitcektiniz diye sorunca halledecegim iside salladim tabi, öyle geziniyordum kafam biraz bozukta dedim..buda tamam ben senin kafani simdi dagitirim dedi.Baktim bu ormanlik alana götürdü beni.Hayirdir diye sorarken kendime,park etti, arabadan indi, karsima gecti, ve dediki:
- Simdi benden ne istiyorsan onu al, hadiiii...
Dursun hayretler icerisinde, temelin agzindan cikanlari dinlemekteyken, temel lafini tamamlar.
- Bende ona tamam madem, arabani ver , dedim.
Dursun cok sasirmistir ve temele söyle der:
- Iyi etmissun be Temel, hem bence sana mini etek te yakismazidu..

Mini Etek Yakışmaz
1 sayfadaki 1 sayfası